Zaginione w czeluściach dysku....cztery stare zdobienia paznokci

Cześć. :) Jako że katar nie odpuszcza, sama też czuję się słabo (ugh!) i na niezbyt wiele mam ochotę wrzucam stare zdobienia których jeszcze nie mieliście okazji oglądać. Przy każdym podam też datę w jakim zdjęcie zostało zrobione. ;)


Pierwsze pochodzi z 29.01.2015 r. więc ma już ponad rok. Wykorzystałam w nim lakier Sensique, Forget-me-not oraz naklejki wodne BLE1737, a także wzór z płytki QA88 od bornprettystore.com. Nie pamiętam jaki lakier natomiast był pod naklejką wodną.
Drugie zdobienie jest z 27.05.2015 r. Jest tu gradient z 3 lakierów BeBeauty z wiosennej (chyba) kolekcji plus paski (przy czym na małym paznokciu kompletnie nieudany wzór ;)) oraz naklejka wodna HOT-133 z bornprettystore.com.
Następnie mamy zdobienie z 01.05.2015 r., gdzie użyłam lakiery Pierre Rene, 200 Warm Orange (recenzja - klik) oraz piaska KIKO, Cupcake, 648 Pineapple. Stemple pochodzą z płytki BP-L003 (recenzja - klik).

Ostatnie zdobienie wykonane było na prawej dłoni. 14.03.2015 r. Wykorzystałam tu dwie metody: stemple i malowanie po nich. Wzór pochodzi z płytki B. loves Plates, B.03 Flower power. lakierem bazowym był tu chyba nudziak od Golden Rose a całość później zmatowiona. Piasek to na pewno Lovely ze starej zimowej kolekcji.
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz