French manicure inaczej. Zieleń i brokat | Mini recenzja pasków do frencha od EdBeauty

Dawno nie robiłam żadnego frencha. A jako że w paczuszce od EdBeauty otrzymałam paski do frencha to stwierdziłam że coś z nimi zrobię. Coś szybkiego ale efektownego. Ale przecież nie zwykłego frencha, jakoś za nim nie przepadam. ;) Więc...wykonałam boczny brokatowy french. :D


Do zdobienia wykorzystałam 3 lakiery, top, paski do frencha i pędzelek.


Za bazę posłużył mi lakier SOPHIN 238, brokatowy french wykonałam lakierem CR 22. Paseczek namalowałam pędzelkiem z TEGO zestawu lakierem H&M Silver. Całość utrwaliłam top coatem Seche Vite.


Paski do frencha można kupić w każdej drogerii, sklepiku z artykułami paznokciowymi i w wielu sklepach Internetowych. Kosztują niewiele i oprócz tradycyjnego zastosowania można wykorzystać je również na inne sposoby.


Te które prezentuję posiadają 28 pasków. Na EdBeauty możecie znaleźć obecnie z 48 sztukami pasków. Dostępne są dokładnie TUTAJ. Wpisując kod ED2015 otrzymacie 10% rabatu za zakupy (ważny do 31.03.2016).


Paseczki są bardzo dobre. Mają odpowiednią długość i kształt. Dobrze się przyklejają i odklejają. Trzeba jedynie pamiętać aby tego typu paski przyklejać na totalnie suchy już lakier - inaczej uszkodzimy lakier pod spodem.


Co sądzicie o takim zdobieniu?


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz