Lilie wodne z naklejek na paznokciach | Video tutorial

Wykonując to zdobienie nagrałam filmik. Niestety jakość nie jest najlepsza bo coś w trakcie poszło nie tak i mimo wielu prób jakość się zepsuła. Będę próbować następnym razem. ;) Albo odkładać na nowy sprzęt. :p


Do wykonania tego rodzaju manicure nie potrzeba wiele, choć oczywiście zawsze można zaszaleć. ;) Naklejki wodne można przykleić na wszystkie paznokcie lub tylko na kilka wybranych - zupełna dowolność i pomysł twórcy. W dodatku to świetna opcja dla tych którzy nie mają zdolności do tworzenia wzorków a znudziły im się jednokolorowe paznokcie.


Bohaterem tego posta są naklejki wodne od EBeauty o oznaczeniu XF1406 dostępne TUTAJ.


Są to naklejki cało paznokciowe więc mamy ich 10 (po jednym na każdy paznokieć). Te konkretnie przedstawiają lilie wodne w stonowanych kolorach więc świetnie będą wyglądać z lakierami o jasnych kolorach: szarości, biele, beże, róże ale też stonowane granaty czy ciemne zielenie.
Naklejki mają wysokość ok. 2,1 cm (najwyższa i najszersza) a szerokość ok. 1,2 cm (średnia).
Są ładne i proste w użyciu.Do całego zdobienia wykorzystałam:
 - lakier Golden Rose, Rich Color, nr 130
 - lakier Sally Hansen , xtreme wear, 300 White On
 - top Seche Vite
 - naklejki wodne XF1406 (edbeauty.pl)
 - klej magiczny
 - ozdoby 3D w kształcie kwiatków
 - pincety z bornprettystore.com (http://www.bornprettystore.com/rhinestone-eyelash-nippers-tweezer-clip-nail-tool-p-248.html)


Na trzy paznokcie nałożyłam dwie warstwy lakieru Golden Rose, na dwa środkowe dwie warstwy białego SH i aby szybciej wyschły nałożyłam top przyspieszający wysychanie. 
Naklejki wodne można naklejać na kremowy jak i zmatowiony lakier, przy czym w drugiej opcji powinny dłużej wytrzymać na lakierze.
Potem nakleiłam naklejki wodne, zabezpieczyłam je topem, nałożyłam odrobinę kleju magicznego i przykleiłam kwiatki. Całość zabezpieczyłam. Gotowe. ;)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz