Płytka do stempli AP-01 od EdBeauty

by - wtorek, grudnia 29, 2015

Kolejny post tego samego dnia. ;) Jutro będzie o odżywce do rzęs, bo najwyższa pora o niej napisać. :) Tym razem jednak o płytce do stempli, którą otrzymałam od EdBeauty a która przewinęła się w kilku postach w ciągu ostatnich kilku dniach.

Jedni mówią na nie płytki (jak ja), inni blaszki, ale w sumie i tak chodzi o to samo. ;) Płytka pochodzi ze świątecznych kolekcji, tu tematyką jest zima i święta Bożego Narodzenia.


Ma kilka oznaczeń. na EdBeauty możecie ją kupic z oznaczeniem AP-01 lub JQ-08. Znajdziecie ją pod TYM linkiem. Kosztuje 6,90 zł, więc w sumie cena nie jest jakaś wygórowana. Te prostokątne też mają rozsądną cenę. :) A niektóre kuszą swymi wzorami, oj kuszą. :D


Płytka ma standardową wielkość okrągłych, ok. 5,6 cm średnicy. Miała jeszcze niebieską folię zabezpieczającą, którą trzeba zdjąć by można było stemplować. Zawsze przed użyciem nowej płytki przemywam ją zmywaczem i dopiero stempluję. 

Płytka ma bardzo dobrze wyżłobione wzorki. Każdy odbija się idealnie, zarówno lakierem przeznaczonym do stemplowania jak i tym tylko do malowania paznokci.

Idealna na zimę jak i święta. Cóż mogę więcej napisać? ;) Sami zobaczcie jak wzorki z płytki prezentują się na paznokciach. :)


Lubicie takie tematyczne płytki? A może jeszcze zastanawiacie się nad tą metodą ozdabiania paznokci?You May Also Like

17 komentarze