Mikołajkowe zdobienie (Śnieżynki, Rudolf) | Konkurs Ambasadorka Sophin

Jestem zdania, że kosmetyków kolorowych nigdy za wiele, zwłaszcza lakierów do paznokci ;) dlatego postanowiłam się zgłosić do konkursu na Ambasadorkę Sophin. Pierwsze zdobienie nie do końca mi odpowiadało, więc wykonałam drugie, w podobnej tematyce, jednak inne (tamto też pokaże na blogu, bo jest też świąteczne). 
Musicie mi wybaczyć tylko troszkę dziwny kształt paznokci - dzień wcześniej paznokieć małego palca u lewej ręki dziwnie mi się złamał i musiałam je mocno skrócić, jednak z uwagi na wcześniejszy kształt - nie jest to do końca kwadrat. Średnio mi się podoba, ale kupiłam szablony do przedłużania i Semilaca Hardi więc będę bawić się w przedłużanie swoich paznokci. ;)


Są śnieżynki, jest Rudolf czerwononosy, brokat i złoty sweterek. ;) Wszystko malowane ręcznie jednym pędzelkiem i doczyszczone drugim.


 Użyłam:
 - wysuszacz Sally Hansen No Chip (gdyby nie to późniejsze pękanie lakieru to byłby ideałem),
 - Wibo, Glamour nails, nr 7
 - CR, nr 22
 - dwa lakiery z tria od Vipera Cosmetics, 08 Garland
 - farbki akrylowe: Lidl i BajSzer
 - pędzelek do zdobień, nr 1 (#5273) - do kupienia TUTAJ
 - pędzelek do czyszczenia kupiony na targach kosmetycznych, jakiś Bling


Najpierw pomalowałam paznokcie kolorem bazowym. Na serdecznym i kciuku jest to złoto od Vipera, na pozostałych granat od Wibo. Na serdeczny dodałam potem po jednej warstwie brokatów: drobnego Vipera i grubego CR.
Następnie namalowałam farbkami renifera Rudolfa ;) i śnieżynki, a na kciuku swetrowy wzór (bo czemu i nie na złocie?).


Jak Wam się podoba moja propozycja? :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz