Christmas sunset manicure | Winter sunset manicure | EdBeauty | Sophin

Święta tuż tuż, więc nie mogło obejść się bez świątecznego manicure. :) Będą jeszcze dwa. ;) Typowo zimowych też nie zabraknie. :) Tym bardziej, że w moje rączki wpadły zimowo-świąteczne płytki do stempli. :) Dziś zimowo-świąteczny zachód słońca. Wykonany kilka godzin wcześniej. :)


Wykonanie nie było jakieś trudne. Najdłużej zajęło mi wykonanie gradientu - bez żadnej bazy pod, od razu robiłam gradient na czystą płytkę.W zdobieniu wykorzystałam nową płytkę (która dziś do mnie dotarła) AP-01 od EdBeauty. Chciałam nadać gradientowi trochę magii więc użyłam magicznego lakieru od Sophin - 0512 top coat silver. Jego recenzja pojawi się pewnie jako ostatnia (z czterech lakierów, które otrzymałam), ponieważ chcę go przetestować na różnych lakierach. :)Do wykonania gradientu użyłam 4 lakierów o mocniejszej pigmentacji:
 - UP Girls, nr 47 (od BajSzer),
 - Nail Polish (nie mogę znaleźć konkretnej nazwy na buteleczce), nr 117,
 - Bourjois, 11 Rouge in style,
 - Essence, colour&go, 145 flashy pumpkin,
 - Essence, nail art stampy polish, 001 stamp me! white.


Gradient wykonałam za pomocą TYCH gąbeczek. Nałożyłam lakier Sophin, wystemplowałam bielą i zabezpieczyłam topem. Koniec. ;)
Jak Wam się podoba ta propozycja? W dodatku postanowiłam to zdobienie wrzucić do wielkiego konkursu, który znajdziecie TUTAJ (moje zdobienie ma numer #430). Będzie mi miło jeśli zagłosujecie na moją pracę. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz