Ciekawy pędzel do podkładu | DressLink

by - sobota, grudnia 19, 2015

W tym tygodniu dotarła do mnie przesyłka od DressLink. Znalazły się w niej cztery produkty - dwa do makijażu i dwa powiązane ze stylizacją paznokci. jako pierwszy zadebiutuje na blogu duży pędzel do podkładu.


Całe zamówienie prezentuje się poniżej na zdjęciu. I wszystko było już w użyciu. :)

Poduszka do manicure | Pędzelki do oczu | Pędzel do twarzy | Gąbeczki do manicure
Pędzel przyszedł do mnie w torebce strunowej, zaś on sam był dodatkowo jest w siateczce.


Pierwsze co zauważyłam to jego ciężar i ładny wygląd. Byłam zaskoczona, że jest tak ciężki! Oczywiście nie o wadze słonia. ;) Po prostu waży więcej niż przeciętny pędzel do makijażu twarzy. :)


Pędzel jest naprawdę porządnie wykonany.Rączka jest drewniano-metalowa. Drewno pomalowano na lakierową biel (bardzo dobra jakość), metal zaś ma złoty kolor.


Włosie syntetyczne w dwóch kolorach (coś a'la skunks). Czarne i białe jest bardzo milutkie w dotyku. Do tego jest bardzo zbite - włosków jest naprawdę dużo. Dzięki czemu moim zdaniem nie bierze tak dużo podkładu.
Podkłady rozsmarowuje się na twarzy niezwykle przyjemnie, a wykończenie jest bardziej naturalne.

To, co może dziwić to długość włosia. W sumie pierwszy raz spotykam się z tak krótkim włosiem w tego typu pędzlach. Mam jednak wrażenie, że właśnie ta długość jest jego największą zaletą. :)


Będzie idealny do podkładów płynnych jak i mineralnych. Jestem mega pozytywnie zaskoczona jego jakością i tym jak pracuje się nim na twarzy.

Cena również jest przyjemna, a na promocjach jest jeszcze niższa. :)


Wymiary
Długość całkowita: 10 cm
Długość rączki: 8,2 cm
Szerokość: 2,1 cm


Naprawdę świetny pędzel do podkładów. :) Mogę go polecić z czystym sercem. :)


You May Also Like

12 komentarze