Twin mani z Elizą | Manicure

Przedostatnie mani na projekt u Elizy. Ale ten czas zleciał! Świątecznych mani będzie jeszcze przynajmniej 3. ;) Dziś jednak pojawią się aż 2 nowe posty. ;) Będzie też krótko o gąbeczkach i poduszce do manicure. :) Teraz czas na mój manicure, który nieco zmodyfikowałam. Mam inny kształt paznokci (obecnie je nieco skróciłam i sa teraz już typowo kwadratowe, pod hardem urosły :)) niż Eliza i nie miałam też takiego koloru lakieru, ale miałam nowy do stempli, więc do niego dobrałam odpowiedni lakier. :)


Manicure Elizy widzicie poniżej (jak klikniecie w zdjęcie przekieruje Was na bloga Elizy i ten konkretny post). W niebieskościach z "pieprznym" lakierem Lovely. Nie kupiłam wtedy żadnego, ale miałam marmurki Lemax więc wykorzystałam jeden. :)


Do zdobienia wykorzystałam:
 - płytka B. loves plates, B.02 Flower power,
 - Sally Hansen, Mega Shine top coat,
 - Sally Hansen, No Chip top coat,
 - Sally Hansen, Xtreme wear, 300 White one,
 - lakier marmurkowy Lemax (różowy neon),Na trzy paznokcie nałożyłam lakier marmurkowy, na dwa pozostałe biały. Wystemplowałam różowym i zabezpieczyłam całość topem. Nie dodałam jedynie jak u Elizy "frencha" bo jakoś mi nie pasowało przy tym kształcie. :pinstagram @iliz_beauty

Copyright © iliz