BP-L003, czyli o ciekawej płytce z Born Pretty Store słówek kilka ;)

Witam was kochani! Początek tygodnia był dla mnie ciężki, po południu traciłam siły i czułam się jak wyzuta ze wszystkiego. ;) Normalnie jak wyprana w pralce i odwirowana kilka razy. ;) Ale dziś jest już ciut lepiej. Jak wrócą normalne pogody będę czuła się pewnie jeszcze lepiej. :) W weekend napiszę sobie kilka recenzji żeby mieć na zapas i przydałoby się też coś z pielęgnacji opisać. ;)
Dziś o płytce, której wzorami katowałam was ;) kilka poprzednich tygodni. ;)Płytka pochodzi ze współpracy ze sklepem bornprettystore.com. Jednak zawsze piszę prawdę a jeśli mi się coś bardzo podoba lub jest dobre to oczywiście że o tym piszę - i to z większą ochotą niż gdy coś jest takie sobie lub średnie. ;)


Kwadratowe płytki i niektóre okrągłe ostatnio przychodzą do nas ze sklepu w kartonowych fajnych "kopertkach". Te mają jakby azteckie wzory i chronią nasze płytki przed porysowaniem. :)
Urocze, prawda? ^ ^


Sama płytka jest na plastikowej (choć jakby z dodatkiem silikonu ?) okładce w kolorze różu. Jej wymiar wynosi wtedy: 13 cm (szerokość) na 7 cm (wysokość).

Wymiar metalowej płytki:
 - szerokość: 12 cm
 - wysokość: 6 cm

Pojedynczy wzór:
 - szerokość: 2,2 cm
 - wysokość: 1,5 cm

Ilość wzorów na płytce: 15

Na początku ma jeszcze niebieską folię ochronną, którą wystarczy zerwać. :)

Ta płytka ma większe wzory niż BP-L004, którą recenzowałam ostatnio TUTAJ. Będzie idealna dla dziewczyn o dłuższych i szerszych paznokciach, ale i dla tych, które tak jak ja, mają węższą płytę - też będzie dobra. :)
Obecnie kosztuje $5,99 ale jeśli użyjecie mojego kodu KOFBK31 to kupicie ją z 10% zniżką (i oczywiście nie tylko ją). ;)


Wzory na płytce są różne. Mamy tutaj zarówno fale, kółka, coś a'la liście, barokowe wzory z tapet ;) czy kilka innych. Mnie wszystkie przypadły do gustu i tylko 3 jeszcze nie użyłam, ale na pewno to zrobię. A inne powtórzę w innych kombinacjach.
Wyżłobienia są bardzo dobre. Do jednych wzorów lepsza jest miękka guma a do innych trochę twardsza. A przynajmniej u mnie tak było. ;)


Nie mam jednego ulubionego wzoru z tej płytki. Jeden jest piękniejszy od drugiego. :) Każdy ma w sobie coś ciekawego. Nawet jeśli nie ma się większych zdolności i chce się użyć tylko lakieru bazowego i drugiego do stempli - wyjdzie pięknie. :)


A teraz jeszcze kilka przykładów zdobień z jej użyciem, czyli powrót do starszych postów. :) Wystarczy kliknąć w zdjęcie a przeniesiecie się do konkretnego zdobienia. :)

Jak widzicie każdy manicure jest inny, w innym klimacie. :) Które podoba wam się najbardziej? Posiadacie te płytkę? Stemplujcie? Macie na nią ochotę, jeśli nadal jej nie macie? ;)


Buziaki. :*

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz