Bestie twin nails: weird birds z barbrafeszyn :)

Cześć. :) Dziś pierwsza na blogu praca projektu o nazwie Bestie twin nails. Nie ja go wymyśliłam, ale na zagranicznych blogach czy instagramie jest bardzo popularny i postanowiłam, że i ja rozpocznę taką akcję. :) Chodzi o to, że dwie osoby na podstawie jednej inspiracji: obrazka, zdjęcia, czegokolwiek, tworzą odrębnie swoje paznokciowe prace a następnie razem publikują. Mniej więcej w tym samym czasie.
Na pierwszy rzut idzie obrazek, który nazwałam dziwne ptaki. ;) I wspólne malowanie z barbrafeszyn. :)


Wyszło, że zapomniałam o własnych podpisach.... Naprawię w najbliższym czasie, albo i nie, bo pewnie nie będzie mi się chciało. ;) Pracę Basi znajdziecie TUTAJ. Wyszło jej zdecydowanie lepiej niż mnie. ;) Za dużo kropków i pędzelek nie chciał współpracować. ;) Hehe :D


Użyłam takich oto gagatków.


Pędzelki z BPS są teraz na promocji za 4,14$, ale jeśli chcecie cokolwiek tam kupić to skorzystajcie z mojego kodu KOFBK31 a otrzymacie 10% zniżki na artykuły nieprzecenione. :)


Najpierw pomalowałam paznokcie białym kredowym lakierem My Secret, który jest świetny pod takie zdobienia. ^ ^ Następnie zmalowałam kilka "kółek", potem ludziki i obrysowałam je czarną farbką a na koniec dodałam kropeczki. 
Pędzelek robił mi psikusa i nie chciał malować cieniutkich linii. -.- Nakrzyczałam na niego. ;)
Jak wam się podobają dziwne ptaki? :D 


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz