#wzórdonaśladowania

by - środa, maja 13, 2015

Witajcie! Dziś o pewnej akcji do której postanowiłam dołączyć. W końcu to nic nie kosztuje a jedynym wysiłkiem było pomalowanie paznokci....czyli to co uwielbiam! ;) Być może już słyszeliście o akcji #wzórdonasladowania. A jeśli nie, to za chwilę dowiecie się o co chodzi. :)


Fundacja DKMS wraz z COTY, czyli takimi markami jak Astor, Sally Hansen, Miss Sporty, Rimmel i Manhattan wspólnie działają dla osób chorych na raka krwi, czyli potocznie mówiąc, na białaczkę.

Znak "&" symbolizuje Światowy Dzień Raka Krwi. Jest manifestacją pomocy i wsparcia.
Wiemy, że ten nietypowy sposób popularyzacji symbolu walki z rakiem krwi zwiększy ogólną świadomość zachorowalności i dawstwa szpiku, a przede wszystkim zachęci społeczeństwo do rejestracji w bazie dawców Fundacji DKMS Polska. Każda rejestracja to szansa dla chorych na odnalezienie bliźniaka genetycznego – dawcy komórek macierzystych krwi lub szpiku.

Głośmy razem WORLD BLOOD CANCER DAY i demonstrujmy znak „&”
Gdy ktoś zapyta o znak, opowiedz o jego znaczeniu i zachęcaj do rejestracji na stronie www.dkms.pl. Zrób zdjęcie paznokci (lub innej sytuacji, w której pojawi się wzór) i udostępniaj je. Popieraj naszą akcję w każdym możliwym medium!
Dzięki tej akcji pokazujemy, że istnieje prosty sposób, by wesprzeć walczących z rakiem krwi. Wystarczy kilka prostych ruchów, by pokazać, że chorzy nie są sami.
Tworząc wzór okazujesz swoje zaangażowanie! My przekazując 1% ze sprzedaży lakierów fundacji DKMS, wspieramy rejestrację dawców, a tym samym leczenie osób chorych na raka krwi. Dołącz do nas! Ty&My - Wspólnie możemy zdziałać więcej! [źródło]


Do wzoru "&" dodałam jeszcze kilka innych. ;) Niedawno kupiłam biel Sally Hansen więc 1% z tego lakieru poszedł już do fundacji. Niby to niewiele, ale kilkadziesiąt takich "niewiele" to już sporo. :)


Dołączcie! Narysujcie wzór i pokażcie go w sieci. Być może ktoś z was zarejestruje się jako potencjalny dawca. :)You May Also Like

12 komentarze