Recenzja kalejdoscopowej płytki BP-L004 (Born Pretty Store)

Dziś zapraszam na recenzję płytki do stemplowania BP-L004. Stylizacje przy jej użyciu pojawiły się już na blogu, choć zostało mi jeszcze kilka wzorów do pokazania. :)

Today I invite you to review the plate for stamping BP-L004. Stylish using her already appeared on the blog, but I still have a few designs to show. :)


Tę płytkę otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty Store.

This plate I was received in cooperation with the shop Born Pretty Store.Ostatnio BPS wprowadza do nowych modeli płytek kartonowe opakowania, które moim zdaniem są świetnym rozwiązaniem, ponieważ jeśli ktoś nie ma organizera to płytka mu się nie porysuje, a wygląda wręcz uroczo. Te duże mają tak jakby wzór aztecko-swetrowo-narzutowy. ;)

Last BPS introduces new models of tile cartons, which in my opinion are a great option, because if someone does not have an organizer is a plate he will not scratch, and looks quite lovely. These large, are as if the pattern aztec-sweater-coverlet. ;)


Dodatkowo płytki posiadają różowy plastik zabezpieczający. Nie potniemy się metalem przez przypadek. I różowy fajnie wygląda. ;)
Na płytkach jest niebieska folia zabezpieczająca, którą wystarczy zedrzeć, aby móc cieszyć się swoją płytką.

In addition, the plates have a pink plastic protective. No metal is cut by accident. I pink it looks cool. ;)
On the plates is blue protective film, which is sufficient to tear, to be able to enjoy your plate.


Wymiary:
Długość płytki: 12 cm
Szerokość płytki: 6 cm
Długość pojedynczego wzorka: 1,5 cm
Szerokość pojedynczego wzorka: 1,7 cm

Nie wiem dlaczego na stronie są ciut inne wymiary...? Inna linijka?

Źródło


Wzorki bardzo dobrze się odbijają, choć oczywiście wymaga to wprawy i dobrych lakierów (nie muszą być wcale drogie, ale dobrze napigmentowane). Wyżłobienia są na tyle głębokie, że wzory odbijają się całe.

Minusem na pewno będzie długość wzorków dla osób o bardzo długich paznokciach - dla mnie są idealne. Choć znalazłam ostatnio filmiki które pokazywały jak powiększyć i pomniejszyć wzorki - na pewno będę próbować to zrobić. :)

Co do samych wzorów to zdecydowanie można tutaj wyróżnić kalejdoskopowe wzory. Pamiętam jak kiedyś miałam taką lornetkę. ^^ Są tu również pojedyncze kleksy czy przeplatańce. 

Patterns reflect very well, but of course it requires skill and good paint (not necessarily have to be expensive, but well pigmented). The grooves are so deep that the patterns reflect the whole.

The downside is sure to be the length of patterns for people with very long nails - are perfect for me. Although I found the last videos that showed as zoom in and out patterns - for sure i will try to do it. :)

As for the design is definitely possible here to distinguish kaleidoscopic patterns. I remember once I had the binoculars. ^^ There are also single blots or interleaved.Cena: obecnie 4,49$ z 5,99$ + darmowa wysyłka


Odbite na kartce lakierem, który średnio odbija choć najgorszy nie jest a mianowicie My Secret, 121.

Reflected on a piece of lacquer, which reflects the average is not even the worst namely My Secret, 121.


A teraz jeszcze kilka zdobień, które za pomocą tej płytki wykonałam.

http://swiat-lyll.blogspot.com/2015/03/czarne-na-zielonym-bp-l004.html
http://swiat-lyll.blogspot.com/2015/03/gradientowe-i-naklejkowe-stemple-z.html
http://swiat-lyll.blogspot.com/2015/03/gradientowe-i-naklejkowe-stemple-z.html
http://swiat-lyll.blogspot.com/2015/02/flowers-czyli-4-tydzien-projektu-u-aggi.html
http://swiat-lyll.blogspot.com/2015/03/bp-l004-ponownie-w-natarciu.html
http://swiat-lyll.blogspot.com/2015/02/geometryczny-kalejdoskop.html
Nie publikowane holo stemple

 Robiąc zakupy na BornPrettyStore możecie skorzystać z mojego kodu uprawniającego do 10% zniżki na produkty nieprzecenione (KOFBK31).

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz