Chrom na paznokciach, czyli o lakierze Chrome 01 od AllePaznokcie

Cześć! Kiedy post się opublikuje ja prawdopodobnie będę na mieście załatwiać milion spraw. ;) Dnia dzisiejszego zaprezentuję wam lakier z kolekcji Chrome marki AllePaznokcie. 


Wiecie jak wygląda chrom? Pewnie tak mniej więcej każdy wie. ;) Pokażę wam najpierw dwa zdjęcia znalezione na Wikipedii przy czym to pierwsze pokazuje chrom wyprodukowany metodą aluminotermiczną zaś drugie to żelazochrom.
Nazwa: lakier chromowy CHROME HQ nail polish
Kolor: nr 01, srebrny

Profesjonalny lakier do paznokci. Nie zawiera formaldehydów i toluenu.
Producent: AllePaznokcie
Pojemność: 15 ml
Dostępność: strona producenta, hurtownie kosmetyczne (niektóre)
Cena: 8,90 złDzisiejszą recenzję zacznę od pędzelka. Pędzelek jest szeroki (prawie 0,5 cm szerokości) i długi, zaokrąglony na końcu. Dla jednych będzie to plus, dla innych nie do końca. Posiadaczki szerokich płytek będą zadowolone, te o wąskiej płytce mogą spodziewać się rozlania lakieru na skórki, ponieważ lakier jest bardzo płynny. W moim przypadku musiałam wspomóc się zmywaczem i pędzelkiem aby oczyścić skórki, ale w sumie robię to niemalże przy każdym lakierze. Płynna konsystencja jest moim zdaniem bardzo na plus, ponieważ dzięki temu lakier nam nie smuży. Idealne krycie po dwóch cienkich warstwach. Zmywanie tych lakierów to w sumie pestka - nie wiem jak z ciemniejszymi kolorami ale ten zmył się bezproblemowo.
Bez topu nabłyszczającego wygląda równie efektownie, ponieważ nie jest do końca idealnie błyszczący niczym tafla wody. jest odrobinkę matowy. Odcień 01 wygląda trochę jak przymrożone srebro. Mnie się bardzo podoba, a wam?
Trwałość u mnie to 2-3 dni bez zdartych końcówek (bez użyciu topu) więc całkiem nieźle.

Przy lakierach o tego typu wykończeniu: metaliczne, chromowe etc. widać delikatnie pociągnięcia pędzelkiem, ale jest na to sposób: nakładasz top matujący a następnie top nabłyszczający. :)

Całkiem nieźle też odbija stemple. Na pewno pokażę wam kiedyś na jakimś ciemnym lakierze. :)


Lakier otrzymałam w ramach współpracy, ale nie wpłynęło to na moją recenzję (jak zawsze). ;)
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz