Smoczy lakier hybrydowy - Born Pretty, Color Dragon Series, nr 19 [recenzja, swatche]

Lakiery które zmieniają swe oblicze pod wpływem innego rodzaju bądź źródła padania światła są boskie. ♥ Dziś prezentacja takiego właśnie lakieru hybrydowego a właściwie czegoś w rodzaju toppera - potrzebuje on innego lakieru bazowego by pokazać pełnię swej mocy.

Marka: Born Pretty
Seria: Chameleon - Color Dragon
Numer: 19
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,58$ w regularnej cenie - 3,99 $ w obecnej promocji
Rodzaj / wykończenie: kameleon
Pędzelek: średniej długości, szeroki, prosto ścięty
Kolor: potrzebuje czarnej bazy (najlepszy efekt) - fiolet z różem i turkusem w zależności od światła
Krycie: 1 warstwa na kolorze

Lakier zamknięty jest w prostokątnej buteleczce, na górze nakrętki ma naklejkę z numerkiem zaś na boku nakrętki znajduje się naklejka z nazwą serii. Buteleczki są białe a nakrętki czarne - nic nie przepuszcza światła. Nakrętka jest o tyle zabawna, że wystarczy ją unieść do góry i pojawia się druga nakrętka - ta z pędzelkiem. W sumie ciekawe rozwiązanie bo przy kwadratowych buteleczkach nakrętki lubią się później wykręcać w nieodpowiednim kierunku. ;)

Pędzelek jest całkiem wygodny i dość precyzyjny.

Lakier można nakładać solo ale mnie w tej wersji nie przekonuje - daje zbyt delikatny efekt no i widać cała płytkę pod spodem. Wypróbowałam go na wzorniku na różnych bazach i bezkonkurencyjnie wygrywa czarna baza. Opcjonalnie jakieś bardzo ciemne fiolety czy granaty.

W zależności od tego jaki rodzaj światła czy jego kierunek - lakier będzie zmieniał swoją barwę. W cieniu jest taki ciemno fioletowy shimmer. W sztucznym świetle bądź w pełnym słońcu pojawia się magia - raz fiolet, raz róż, raz turkus. Drobniutki pyłek lakieru pięknie odbija światło przez co naprawdę może kojarzyć się z czymś mistycznym - jak smok. ;)
Jak prezentuje się na paznokciach? Zdecydowanie ma w sobie to coś. ^ ^ Nawet nie potrzebuje zdobienia by przyciągać uwagę. ;) Zdjęcia wykonałam pod różnym kątem, w różnym oświetleniu.

Lubisz takie niecodzienne wykończenia? Dobrze, że już nie tylko zwykłe lakiery mają przeróżne ciekawe wykończenia ale teraz także i lakiery hybrydowe. instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz