Sophin 332 i jego różne oblicza

by - poniedziałek, stycznia 11, 2016

Dziś kolejny lakier Sophin pod lupą. To już trzeci z kolei. Pozostałe recenzje kolorów znajdziecie tu: nr 206, nr 220


Dzisiejszy bohater posiada różne oblicza, w zależności od tego jakie światło mamy w danym momencie. Z tego też powodu zdjęcia wykonywałam w różnym oświetleniu: dziennym, sztucznym oraz z pomocą mojej lampy, która daje naturalne światło, choć nie jest to typowe światło słoneczne (wiadomo ;)). Jego kolor jest rudny do określenia. Dlaczego zapytacie? Przyjrzyjcie się zdjęciom. ;)


Marka: Sophin Cosmetics
Seria: Chrome & Chromatic
Numer i nazwa: 332
Pojemność: 12 ml
Cena: ok. 27 zł
Rodzaj: satynowy chrom
Pędzelek: długi, prosty, cienki
Kolor: złoto-różowo-miedziany
Krycie: 2 cienkie warstwy
Dostępność: są na allegro, ale nie ma wszystkich kolorów, jak np. tego


Ten lakier urzekł mnie na równi z holosiem tej marki. lakierów o wykończeniu chromowych mam bardzo mało, bo nie zawsze mnie do siebie przekonują, ale temu dałam szansę i...zakochałam się! Jest przepiękny!

Buteleczka standardowa dla tych lakierów. Duża, wygodna z matową plastikową zakrętką. Pędzelek długi, średnio szeroki. Wygodnie operuje się nim przy skórkach.

Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy, nie muszą być grube, cienkie warstwy wystarczą. W razie ewentualnych prześwitów dodać trzecią cieniusieńką warstwę.

Lakier bardzo szybko schnie. Po 15 minutach dwie warstwy były już suche.

Pigmentacja jest na całkiem wysokim poziomie. Sprawdziłam na wzorniku czy lakier nadawałby się do stemplowania i eksperyment wyszedł całkiem udany. Wiadomo nie jest to lakier do stemplowania więc krycie nie jest wysokie, ale do delikatniejszych stempli będzie całkiem nieźle wyglądać i na pewno w jakimś zdobieniu wykorzystam. :) Stempel na białym wyszedł słabo, ale to dlatego że trochę źle odbiłam. :p

Lakier jest przepiękny. Łatwo się go nakłada, szybko schnie, dobrze się go zmywa. A kolor...jest różny w zależności od światła!
Raz jest to głębokie złoto, innym razem miedź a jeszcze innym razem różowe złoto. Naprawdę genialnie się prezentuje. 
Idealny solo, ale i do zdobień lub jako akcent przy kremowych bądź matowych lakierach.
Czyż nie jest piękny?

You May Also Like

18 komentarze