Snowmens and snowflakes | Naklejki wodne i 3D | EdBeauty

by - niedziela, stycznia 03, 2016

Jest niedziela więc dziś zapodaję coś prostego. Manicure i krótka recenzja naklejek wodnych oraz naklejek 3D.


Bazą całego zdobienia jest uroczy kolor lakieru od Rimmel, 860 Bestival Blue. To taki ciemniejszy błękit z dodatkiem fioletu, w bardzo małej ilości, ale widać, że nie jest to czysty błękit. 


Na dwa paznokcie nałożyłam naklejki wodne od EdBeauty. Znajdziecie je TUTAJ.


Naklejki te niestety nie nadadzą się dla każdego. Dlaczego? Ktoś o bardzo długich i/lub szerokich paznokciach po prostu nie da rady ich nałożyć. Są to naklejki cało paznokciowe, więc każdy wzór musi zmieścić się na całym paznokciu.
Każdy wzór ma wysokość ok. 2,1 cm. szerokość jest zależna od tego na który paznokieć chcemy nałożyć. Najszersza naklejka ma 1,3 cm a najwęższa 0,9 cm. 
Na moje paznokcie są idealne. 


Wzory trzeba pociąć i wrzucić do pojemniczka z wodą. Zdejmujemy też folię ochronną przed wrzuceniem karteczek do wody. Potem gdy odmiękną wystarczy delikatnie zdjąć naklejkę z kartonika i dopasować do paznokcia. lakier pod naklejką powinien być suchy, bo mokra naklejka i tak dobrze się dopasuje. Potem wystarczy odciąć, przypiłować nadmiar i zabezpieczyć topem. 

Naklejki YB-933 to wariacja na temat zimowych bałwanków. Każdy jest uroczy i będzie fajne prezentować się na naszych paznokciach. bałwanki są słodziaśne. :)
Na pozostałe paznokcie nakleiłam białe naklejki 3D z brokatem. Rzadko ich używam, ale czasem dają całkiem ładny efekt. naklejki 3D to w sumie moje pierwsze ozdoby jakie w ogóle używałam. ;) Kiedyś były bardzo popularne, teraz bardzo popularne są te metaliczne, ale takie też mogą wyglądać uroczo. ten model znajdziecie TUTAJ.


Tego rodzaju naklejki nie wymagają żadnej wprawy. Naklejkę wystarczy odkleić od folii i przykleić do paznokcia,a  potem zabezpieczyć topem. Dają ciekawy efekt w zależności od tego co akurat mamy za wzór.
Tutaj otrzymałam wzory TL26, a na szablonie znajdziemy śnieżynki, aniołka i łuk - te dwa wzorki przydarzą się w okresie Walentynkowym. ;)


Zarówno naklejki wodne jak i 3D są ładne i prezentują się ciekawie - zresztą sami oceńcie. :)
You May Also Like

20 komentarze