Born Pretty BP - L008 | Płytka do stemplowania

Nowy dzień - nowa recenzja. ;) Pora zrecenzować płytkę, którą użyłam już kilka razy i na chwilę obecną będę katować inną. ;)
Poza tym! Mam nowy telefon. <3 Po pięciu latach użytkowania wysłużonego już Samsunga Ace przyszła pora na nowy, tym razem Huawei. Moja pierwsza myśl...ale on wielki. :D Muszę mu jeszcze kupić folię ochronną na ekran (przynajmniej się nie porysuje) i jakieś ładne wdzianko. :)


Recenzowana płytka przyszła do mnie w ramach współpracy a jej wzory podobały mi się już jakiś czas, więc postanowiłam ją wypróbować.


Płytka obecnie kosztuje 5,99$ i znajdziecie ją tu: http://www.bornprettystore.com/various-arabesque-pattern-nail-stamp-template-image-plate-born-pretty-l008-65cm-p-17926.html. Przy wykorzystaniu kodu KOFB31 otrzymacie 10%rabatu na nieprzecenione produkty.


Płytka posiada 14 wzorów cało paznokciowych oraz 7 wzorów mniejszych, które można wykorzystać do zdobień typu french, ale nie tylko. ;)
Wymiary: 12,5 cm na 6,5 cm.
Metalowa płytka ma pod spodem białą osłonę, która ochroni nasze palce przed zranieniem się. Posiadała też niebieską folię ochronną i jak widzicie do płytek dodany jest kolorowy kartonik. 


Płytka posiada śliczne wzorki. Górny rząd całkowicie przypadł mi do gustu, środkowy również. Jeszcze nie wiem jak ten dolny, ale na pewno coś wymyślę. ;)
Wzory kwiatowe, arabeskowe, listki i jeden kalejdoskopowy kwiatek. Wzorki bardzo ładne a żłobienia bardzo dobre. nie miałam problemu z pobieraniem lakieru ze wzorka i wszystko ładnie odbijało się za pierwszym razem.


Poniżej kilka przykładowych zdobień z jej użyciem. Klikając w zdjęcie przeniesiecie się do konkretnego postu.


I najnowsze zdobienie, które pokażę w tym tygodniu w całości.


Wzory z płytki używałam też przy stemplowaniu na kartce ale gdzieś ją zapodziałam. ;) Z mojej płytki wszystkie wzory dobrze się odbijają. Bardzo ją lubię za urocze wzory. :)

Macie, czy takie wzory nie są dla Was?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz