Sceniczne bordo ze złotem | Neess: sceniczny obsceniczny [manicure hybrydowy]

W chwili obecnej paznokcie maluję raz w tygodniu. Kiedyś potrafiłam co drugi dzień (oczywiście tradycyjnymi). Na razie musi wystarczyć mi cotygodniowe malowanie. :p Dziwne godziny pracy, zastępstwa, szkolenia, praca w domu  no i też trochę odpoczynku sprawiają, że po prostu częściej mi się nie chce albo nie mam na to czasu. Dlatego też ostatnio tak mało wpisów, czy w grudniu będą częściej ciężko mi powiedzieć. Na pewno będzie chociaż jeden tygodniowo, z paznokciami ale postaram się wcisnąć też jakąś recenzję, choćby cieni do brwi NowBrow. A teraz dość przynudzania - zapraszam na wpis. Jeden z nowych kolorów marki Neess, Sceniczny obsceniczny w prostym zdobieniu bo wyłącznie z dodatkiem płatków alu z aliexpress.


Lubię skomplikowane zdobienia ale równie mocno lubię takie najprostsze, jak chociażby dzisiejsze. Kolor bazowy plus pyłek nałożony na dwa sposoby.
W całym zdobieniu wykorzystałam bazę oraz top marki Neess (hybrydy), kolor Sceniczny obsceniczny z kolekcji Color Records by Cleo w pojemności 4 ml oraz dwa inne topy: Semilac oraz No Wipe od Victoria Vynn. Dodatkowo złote płatki alu z aliexpress imitujące te od Mistero Milano

Po dwóch warstwach koloru nałożyłam top Neess na kciuk, mały i wskazujący. na serdeczny nałożyłam No Wipe a potem pacynką wtarłam płatki. Z środkowego zmyłam dyspersję i też nałożyłam płatki - o dziwo się przyklejały. ;) Właściwie do wszystkiego się przyklejały. :D
Tam, gdzie były nałożone płatki użyłam topu Semilac, ponieważ jest gęstszy i nie zbiera pyłków na pędzelek (jedynie jakieś drobne paproszki - przy rzadszym topie potrafi on zniszczyć cały efekt).
Moim zdaniem idealny kolor (i proste zdobienie) na Andrzejki. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz