Dots everywhere! | Neess [manicure hybrydowy]

Bo kropki są fajne. :D Oprócz manicure przemyciłam w zdjęciach też delikatnie makijaż, równie delikatny jak lakier i zdobienie. ;)
Kiedy dostałam jakiś czas temu paczuchę od marki Neess znalazłam tam oprócz neonów jeden nudziak, który po nałożeniu na wzornik średnio mi się podobał. Ale...stwierdziłam, że na 1 listopada będzie pasować i po prostu dodam do niego coś ciekawego. Jednak po nałożeniu lakieru na paznokcie bardzo mi się spodobał. Pewnie też dlatego, że idealnie pasuje do mojej karnacji a z dodatkiem kropek wygląda dodatkowo ciekawiej. :)
A tak poza tym zmieniłam kolor włosów. ;) Poprzednia szamponetka mocno się wypłukała a i odrost był już sporawy, więc nałożyłam inną i na jakiś czas wystarczy. Ciekawe jak będzie się wypłukiwała. ;)

NEESS
7503 BEŻOWA REWOLUCJA

Odcień różowego beżu delikatnie wpadający w siny kolor, dlatego też nie będzie prezentował się dobrze przy każdym odcieniu skóry. U mnie akurat wygląda dobrze, ale u kogoś innego może wyglądać zbyt sino. Pomimo tego jest pięknym kolorem, eleganckim i ponadczasowym. Bez zdobień wygląda bardzo naturalnie i nierzucająco się w oczy. 

Na moich paznokciach wylądowały 3 cienkie warstwy utwardzane każda po 30 sekund w lampie UV&LED 48W. To taki trochę transparentny kolor. Możliwe, że gdybym nałożyła jeszcze jedną warstwę to krycie byłoby kompletne, ale w sumie i tak mi się podoba.

Pojemność: 8 ml
Cena: 29,99 zł
Dostępność: sklep internetowy marki, wybrane Drogerie Natura

Dodatkowo na moich paznokciach wylądowała baza i top marki Neess, a także ich kolorowe kropki CRAZY DOTS o numerze 3593.

Crazy dots 3593 to 4 rodzaje płaskich kropek w kolorach białym (największe), szaro-niebieskim (średnie) oraz czarnym (zarówno średnie jak i najmniejsze). Te najmniejsze potrafią przykleić się do wszystkiego i niekoniecznie tak jakbyśmy my chcieli. ;)
Można nakładać je na dyspersję koloru bądź wtapiać w top (tzn. nakładać na nieutwardzony top i dopiero potem utwardzić). To jak je nałożymy zależne jest już od naszej wyobraźni.
Pojemność: 3 g
Cena: 9,99 zł


Co sądzisz o kropkach? ;) Lubisz takie delikatne kolory?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz