Pyłki magnetyczne Neess - podejście pierwsze [manicure hybrydowy]

Cześć! Dzisiaj chciałabym zaprezentować wam jeden z lakierów hybrydowych marki Neess z mniejszej pojemności, który jednocześnie jest z nowej kolekcji jesień/zima 2017 oraz ich nowe pyłki do paznokci: 3 magnetyczne pyłki w kolorze bordowym, zielonym i złotym. Recenzja pyłków pojawi się w następnym wpisie - muszę tylko zmniejszyć zdjęcia i je podpisać i oczywiście napisać wpis. ;)

Najprostsze zdobienie z lakierami hybrydowymi? Użycie pyłków! Pyłki to ciekawy dodatek z którymi można kombinować na wiele sposobów. 
W przypadku pyłków magnetycznych można je oczywiście nałożyć na dyspersję koloru ale wtedy nie będziemy mogli użyć magnesu by wydobyć całe piękno tego pyłku. Należy zatem zmieszać odrobinę pyłku z topem (zwykłym bądź bez przemywania), nałożyć na paznokcie, przyłożyć magnes i dopiero potem utwardzić. W zależności od tego jakiego użyjemy magnesu (oprócz zwykłych są też takie z wzorami) i jak go przyłożymy wyjdzie nam inny efekt. :)

W przypadku mojego manicure użyłam lakieru Neess z nowej kolekcji Color by records by Cleo, granat a capella. Na serdecznym lewej oraz serdecznym, środkowym i kciuku prawej wylądował zaś czarny od Claresa. Pyłki nałożyłam na serdeczne, środkowe oraz kciuki. Magnes przykładałam w różny sposób - poprzecznie, poziomo, pionowo dlatego też każdy paznokieć z pyłkiem wygląda inaczej. 

Użyłam do tego pyłków Magnetic Dust: bordo 3540, zielony 3536 i złoty 3537. Każdy z nich kosztuje 9,99 zł.Efekt widać na zdjęciach. :)
NEESS, COLOR RECORDS by CLEO - granat a capella


Lakier występuje w dwóch pojemnościach: 8 ml (29,99 zł) i 4 ml (17,99 zł). Jest to bardzo ładny odcień granatu, który ładnie wygląda solo ale i idealnie nadaje się pod zdobienia czy pyłki. Do pełnego krycia wystarczą 2 warstwy. 
Taki kolor świetnie będzie wyglądał w połączeniu ze srebrem czy czernią ale równie dobrze z różnego rodzaju czerwienią czy ciemnym różem. 
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz