Pomysł na prezent i nie tylko: koszulka z własnym nadrukiem

Pomysłów na prezenty jest tyle co głów na świecie. ;) Dużo zależy od tego kogo chcemy obdarować. Myślę że jednym z ciekawszych prezentów będzie koszulka z własnym nadrukiem a jeśli chcesz kupić blogerowi prezent to taka koszulka będzie strzałem w 10. Bo blogerzy lubią takie rzeczy. ;)
Koszulki z nadrukiem można obecnie znaleźć w wielu miejscach ale nie wszędzie da się zamówić z własnym nadrukiem. Są jednak różne strony, które takie koszulki oferują, jak choćby Murrano gdzie możesz wysłać im własny projekt, wybrać typ koszulki, rozmiar i za wcale nie wygórowaną kwotę mieć ciekawy prezent.

Możesz sprezentować wielbicielce lakierów do paznokci koszulkę z nadrukiem lakierów i jakimś ciekawym napisem, fance makijażu nadruk pędzli i kosmetyków a włosomaniaczce jakiś ciekawy nadruk związany z włosami. 
A blogerce może nadruk z nazwą i logiem bloga? Niektóre loga są naprawdę genialne i pięknie prezentowałyby się na koszulce, którą blogerka mogłaby założyć np. podczas spotkania blogerów. ;)

Ponieważ jakiś czas temu sama wykonałam kilka podobnych projektów wrzucam je do wglądu (grafiki mają mój podpis) - niektóre są dość stare jeszcze z czasów gdy nie miałam tableta graficznego i wszystko malowałam myszką więc proporcje mogą być nie do końca właściwe. ;)Co myślisz o takim pomyśle na prezent?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz