Organizer na płytki do stemplowania - by bałagan w płytkach zniknął [recenzja]

Od kiedy moja kolekcja płytek stale się powiększa miałam problem z wygodną segregacją prostokątnych płytek. O ile na małe okrągłe płytki mam dwa małe organizery tak do dużych wciąż mi go brakowało. Miałam już kupić...ale wybrałam go w ramach współpracy by sprawdzić czy rzeczywiście mi pomoże.Organizer do płytek jest różowy, czyli ma idealny dla mnie kolor. ;) Posiada 20 osobnych slotów (na polski można to przetłumaczyć jako otwór :p) co oznacza że zmieścimy 20 płytek prostokątnych bądź więcej jeśli włożymy małe kwadratowe bądź okrągłe (te jednak mogą na siebie wpadać ponieważ nic ich nie rozdzieli).
Organizer wykonany jest z materiału PVC który mnie osobiście kojarzy się trochę ze skórą. Będą do niego pasować wszystkie płytki o wymiarach 12,5 cm na 6,5 cm.

Można go znaleźć dokładnie tutaj - klik klik klik

Przypomina trochę album na zdjęcia ale jest zdecydowanie lepiej i mocniej wykonany - w końcu 20 płytek trochę waży. ;)

Ponieważ okazało się, że posiadam więcej niż 20 płytek ;) niestety nie wszystkie się zmieściły. Będę więc musiała zakupić chyba jeszcze jeden. ;)

Z samego organizera jestem bardzo zadowolona - moje płytki w końcu są w jednym miejscu a ich poszukiwanie jest znacznie łatwiejsze. Na razie mam je posegregowane według numeracji i chyba tak zostawię bo jeśli jakąś wyjmę i zapomnę odłożyć to będę później wiedzieć jakiej szukać. ;)

Używasz takich gadżetów? Oczywiście jeśli masz więcej niż jedną czy trzy płytki. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz