Kameleon od Born Pretty Store, nr 33 | Stemplowe zdobienie

Uwielbiam lakiery których nie da się do końca określić. Wszelkie holo, kameleony są przepiękne i zawsze wyglądają inaczej pomimo tego, że na paznokciach mamy jeden lakier. 

Lakier, który dziś przedstawię dostałam w ramach współpracy ze sklepem Born Pretty Store. Lubię ich lakiery do stemplowania ale ze zwykłych to dopiero mój drugi (pierwsze było pomarańczowe holo) i jest naprawdę śliczny. :) I pomyśleć, że kiedyś nie lubiłam zieleni. ;)

Born Pretty Chameleon Nail Polish #33
Rodzaj: kameleon z drobinkami brokatu
Pojemność: 6 ml
Cena: 15,88$ (obecnie 7,99$)
Dostępność: Born Pretty Store - link
Uwagi: potrzebna czarna baza
Kolor: w zależności od rodzaju i źródła światła: zielony-turkusowy-fioletowy-granatowy


W przypadku numeru 33 mamy do czynienia z lakierem kameleonem, który zmienia swój kolor w zależności od tego jaki rodzaj światła padnie na paznokcie ale też duża różnicę robi kąt padania światła. Potrafi mieć zieloną barwę (jak skorupka żuka) ale również turkusową. Potrafi być fioletowy (albo ciemno różowy) a nawet granatowy.  Drobinki brokatu są jednolitego zielonego koloru. Pod lakier potrzebujemy czarnej bazy, bez niego musielibyśmy nałożyć zbyt wiele warstw by nie było prześwitów. Z czarną bazą wystarczy nawet jedna warstwa tego kameleona. Zasycha na błysk (na zdjęciach bez topu) w całkiem przyzwoitym tempie

Jest piękny!
Poniżej trochę zdjęć, z lampą pierścieniową lub przy żarówce 5500K. A jeszcze niżej małe zdobienie stemplowe.


STEMPLOWE ZDOBIENIE


Najprostsze z najprostszych stemplowych zdobień - trzy paznokcie z dwoma innymi kolorami lakierów do stemplowania. Wykorzystałam do tego metaliczne lakiery do stemplowania również z Born Pretty Store o numerach 33 i 37. Wzór pochodzi z płytki Exoticism BPX-L011 także z BPS, a jakże. ;)


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz