What's the password? | ORLY

by - czwartek, września 24, 2015

Cześć. :) Mam już nową jednostkę centralna i śmiga że hoho. <3 Teraz trzeba wymienić komórkę bo mi powoli siada. :p
Dziś mam dla Was recenzję i dużo zdjęć jednego z moich lakierów ORLY w kolorze, który marzył mi się od roku. I jest idealny jesienią! <3


O jakim lakierze mowa? O What's the password?


Marka: ORLY
Seria: Secret Society
Numer i nazwa: 20808 What's the password?
Pojemność: 18 ml
Cena: 35 zł (?)
Dostępność: np. http://orlybeauty.pl
Pędzelek: długi, wąski, okrągły
Kolor: miedziany

Lakier z mini drobinkami Profesjonalny lakier do paznokci o pojemności 18ml. Posiada opatentowaną ergonomiczną nakrętkę GRIPPER CAP™, która gwarantuje łatwe otwieranie oraz optymalne działanie lakieru. Nowa formuła lakierów nie zawiera DBP, Toluenu oraz Formaldehydu. [źródło]

Kolor ma przepiękny. <3 Ta miedź potrafi zawrócić w głowie a te mini drobinki przepięknie błyszczą. Na jesień jest dosłownie idealny!


Kryje po dwóch cienkich warstwach. Czasem potrzebna trzecia jeśli się gdzieś nie zauważy i niedokładnie pomaluje. Schnie w miarę szybko (bez top coatu szybkoschnącego) bo już po jakichś 15-20 minutach był totalnie suchy. 


Trwałość jest całkiem ok. Bez odprysków i startych końcówek wytrzymał mi 3 dni, a później...miałam mały wypadek :p i jeden z paznokci był do skrócenia (a taki fajny kształt miałam :( ).


W nakładaniu i zmywaniu nie ma większych trudności, ładnie schodzi ze zmywaczem. Na zdjęciach co prawda widać wokół kciuka trochę drobinek ale to moja wina, bo się zagapiłam i wyjechałam za daleko i nie doczyściłam dobrze co zobaczyłam dopiero na zdjęciach. :p


Jest piękny i na pewno nie raz jeszcze pojawi się na blogu choćby jako dodatek do jakiegoś zdobienia. :)Na palcu serdecznym mam lakier od Golden Rose Color Expert o numerze 60, czyli zwykłą czerń. Na nim zaś wzorek, który niestety nie do końca mi wyszedł, ale po prostu pierwszy raz korzystałam z naklejek winylowych i popełniłam kilka błędów. ;)
Paski/naklejki winylowe pochodzą ze sklepu BajSzer. Dostępne są TUTAJ i ich koszt to 3 zł za szablon (dwa wzory w jednym opakowaniu po 7 sztuk). Niedługo o nich napiszę jak tylko wypróbuję nowe sposoby. ;)


Jak Wam się podoba lakier? Bo ja jestem w nim zakochana. <3


You May Also Like

11 komentarze