Targi Beauty Forum moim okiem. | Moje zakupy

by - niedziela, września 27, 2015

Cześć. :) Dziś napisze troszkę o wczorajszych targach i pokażę swoje zakupy. :)


Zdjęć z samych targów mam mało, bo...byłam tak zaaferowana buszowaniem po stoiskach, że tylko w kilku miejscach mi się przypomniało ale też nie wszystkie wyszły. Robione telefonem, więc nie najlepszej jakości. :p Tym bardziej, że aparat w nim coraz jakby słabszy. 


To były moje pierwsze takie targi kosmetyczne, ale jestem pozytywnie zaskoczona i na pewno pojawię się na nich jeszcze nie razi nie dwa. :D


Wszystkie stoiska przykuwały wzrok i trochę żałuję, że nie mogłam być dłużej ale może to i dobrze bo jeszcze by mi portfel zapłakał. :p


W podróż wybrałam się razem z Gosią (Antii) a na miejscu, i to dosłownie podczas przeglądania lakierów w koszach, :D spotkałam się z przesympatyczną i zwariowaną (oraz niezwykle neonową ;)) Anią (B. for Beautiful Nails) oraz resztą dziewczyn, czyli Basią (barbrafeszyn), Zuzią (Zu Maluje) oraz Agnieszką (AGNI).


Targi uważam za udane i trochę żałuję że byłam tylko jeden dzień no ale tym z warszawy czy okolic jest łatwiej z dojazdem. ;)

Całe moje zakupy prezentują się w taki oto sposób. W sumie postawiłam na produkty do paznokci. :p W Euro Fashion byłam nawet dwa razy. ;) I w sumie mogłam jeszcze coś kupić. :p
Kolejki długie, ścisk też niezły, ale dało się sporo obejrzeć, choć oczywiście gdyby czasu było więcej obejrzałabym jeszcze więcej. Może za rok. ;)




Euro Fashion, czyli zmywacz o zapachu kiwi (ponoć świetny), czerwony lakier z drobno zmielonym brokatem Precision, dwa lakiery Color Club (Get Your Lem-On oraz Boogie All Night Long). Dodatkowo dwa cieniutkie i malutkie pędzelki (oby takie o jakich marzyłam :p) i krówka gratis. ;)
Mieli tego dnia 20% obniżki...mogłam kupić więcej. :p



Ze stosika którego nazwy nie pamiętam dwa pędzelki do czyszczenia skórek polecone przez Anię oraz holograficzny brokacik, który wpadł mi w oko. :)



Moroccanoil rozdawało fajne torby z testerami. Jedno z nich właśnie użyłam na próbę. :)



Litrowy aceton za 20 zł z jakiegoś stoiska. Zdecydowanie taniej niż u mnie stacjonarnie.



Kolejny biały podkład od MakeUp Revolution kupiony na stoisku kosmetykomania.pl. Bardzo go lubię. :)



Ostatnio kupiłam czarną do rzęs a wczoraj brązową do brwi. Jeszcze nie używałam, pewnie w następny weekend wypróbuję. :)



Dopadłam też kosze z wyprzedaży ORLY i zdecydowałam się na dwa: Masked Ceremony oraz Ingenue. Dałam 20 zł. :p



Od Karaji otrzymałam mały upominek. W tym tygodniu sprawdzę czy pasuje mi kolor, ale ogólnie mam zamiar zrobić zakupy na kolorówce i kupić w końcu te bazy kolorystyczne do zmiany kolorów podkładów.


I jeszcze kilka ulotek. Pewnie byłoby ich więcej ale w pewnym momencie nie wiedziałam gdzie je wkładać. ;) I dwie próbki. Mleczko wcale nie zmywa wodoodpornego makijażu - już sprawdzałam. :p


Ktoś z Was jeszcze był na targach? :)

You May Also Like

13 komentarze