Mały metalowy stempel od Born Pretty Store

Cześć. Dziś mam dla Was krótką recenzję stempla od BPS. Jest to ostatni produkt jaki otrzymałam w poprzedniej paczce do zrecenzowania.


Stempel przychodzi do nas w woreczku strunowym. Jest bez zdrapki. mamy dwa kolory do wyboru: złoty i srebrny. Mój wybór padł na złoto. ;)


Do czego jest taki stempel? Być może jeszcze nie każdy wie, ale jest coś takiego jak stemplowanie, gdzie potrzebujemy płytki z wzorami, stempla, zdrapki i lakierów i tworzymy ciekawe stylizacje na paznokciach. :) Ważny jest dobry stempel i płytka która ma dobre żłobienia. lakiery mogą być różne, niekoniecznie przeznaczone do stemplowania, bo i takimi zwykłymi które mogą dać pół transparentny efekt można wyczarować cuda. :)


Ten stempel nie jest jakiś duży. Razem z gumą ma ok. 6 cm długości. sama guma ma średnicę 2,5 cm. Jest natomiast...ciężki! Serio. ;) To metalowe cacko waży o wiele więcej niż te zwykle plastikowe, ale ma to też swoje plusy. Z uwagi na fajnie wyprofilowana rączkę dobrze trzyma się go w palcach a dzięki ciężkości dobrze odbija wzory na płytce. 


Guma biała, podobna do tych w Kandach albo a'la Kandach. Wygodna, dosyć lepka (ale żeby nim działać trzeba spolerować błyszczącą warstwę nowości), dobrze pobiera wzory i dobrze stempluje. Użyłam przy kilku stemplowaniach i zawsze byłam zadowolona.


Minus? Białe gumy mają to do siebie, że słabo widać na nich odbijanie bieli i bardzo jasnych kolorów (wtedy najlepiej zaopatrzyć się w ciemną gumę, są też wymienne).


Cena: obecnie 5,59$ + darmowa wysyłka na cały świat


Gdzie można go kupić?


Jestem z niego zadowolona i jak na razie nic się z nim nie dzieje. To że kupię kolejne stemple to oczywista oczywistość, zwłaszcza z ciemnymi i żelkowymi gumami bardzo lubię, ale takie też są świetne. ;)

Jedynie dla osoby o długich paznokciach będzie zbyt mały, ale u mnie sprawdza się bardzo dobrze ponieważ nie mam ani zbyt długich (nawet jak zapuszczę długie to się mieszczą :p) ani zbyt szerokich paznokci.

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz