Leworęcznie malowany halloweenowy manicure ;)

by - niedziela, października 26, 2014

Cześć! Wyspani? ;) Dziś manicure, który wykonałam na lakierze holograficznym z AllePaznokcie, o którym niebawem napiszę. :) Z uwagi na to, że praca magisterska już poprawiona i teraz jest u mojej pani promotor, która ją czyta (mam nadzieję) mam trochę więcej czasu więc i posty będą pojawiać się częściej. Będę starała się pisać do 2 dni. :) Zdjęć mam narobionych mnóstwo, niektóre czekają tylko na podpis. ;)
Ach i cieszę się, że podobało wam się poprzednie mani. <3Dzisiaj pokazywany mani wykonałam lewą ręką! Jestem z siebie dumna. :D Dlaczego? Otóż jestem praworęczna (lewą ręka umiem tylko prasować, lol ;))
Koteczek i pajączek nie do końca mi wyszły tak jak chciałam - no ale malować niewprawną ręką....i tak całkiem nieźle mi wyszło, co? :)

Niedorobione drzewo ;)

Jutro lub we wtorek pojawi się recenzja 4 kosmetyków kolorowych, które można było kupić w Biedronce (w niektórych Biedronkach nadal kilka tych i innych kosmetyków widziałam). Przy czym jeden z nich strasznie pokochałam i żałuję, że nie mają ich w stałej ofercie. ;)

You May Also Like

6 komentarze