Celebruj chwile z Arcy Joko: jesienne paznokcie

by - czwartek, października 09, 2014

Dziś post na szybko, ale łatwy i przyjemny bo znajdziecie w nim same zdjęcia. :) Na jutro lub sobotę (gdy ja będę w Łodzi się świetnie mam nadzieję bawiła ;)) też mam przygotowany materiał: zdjęć mniej niż dzisiaj ale większość po prostu nie wyszła. Już zapowiadam, że będzie to makijaż, ale tylko oka i raczej nie taki na co dzień. ;)
A dzisiaj przygotowałam kolejny materiał paznokciowy. Paznokcie maluję gdzieś tak co 3 dni, jednak nie każdy mani nadaje się do publikacji: bo a to coś nie wyjdzie, a to się jednak gdzieś odciśnie bo za późno malowałam a to zapomniałam zrobić zdjęć. ;) Dziś jednak w jesiennym klimacie, chodzi właściwie o lakiery, bo zdobienie jest banalnie proste choć potrzebujemy do niego tasiemek.
Na pierwszych zdjęciach zobaczycie wyłącznie lakiery, a dalszych pojawi się również prosty wzorek, który momentalnie odmienia nasz manicure. Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)

Tasiemek na początku nie ogarniałam ale teraz będą pewnie często pojawiać się zdobienia z ich udziałem. Można tworzyć naprawdę wiele kombinacji (mam taką biało-czarno-srebrną, którą też pokażę) i jeśli tylko mamy troszkę cierpliwości to efekt jest cudny. :)

W zdobieniu użyłam:
 - Sally Hansen, Diamond Strenght, odżywka
 - Catrice, Ultimate, 06 Oh My Goldness
 - NYC, 205 Boundless Berry
 - tasiemek z buyincoins.com
 - Eveline, X-treme gel effect, top coat

Jak wam się podoba? Miałam nadzieje, że uda mi się zrobić jeszcze jesienny makijaż, ale czasu zabrakło. Może uda się na następną edycję u Joko. :)

You May Also Like

7 komentarze