Halloween Nails - my idea / Celebruj Chwile z Joko

Cześć! Czy ktoś tak jak ja siedzi w piątkowy wieczór w domu? ;) Dziś halloweenowe paznokcie, które stworzyłam dla konkursu na fanpejdżu i instagramie OrlyBeauty Polska. A co! Próbować trzeba zawsze. ;) Daleko mi jeszcze do niektórych dziewczyn, których prace podziwiam i ślinię się na widok ich dzieł ;) ale może dzięki nauce kiedyś sama się wprawię.
Ach! Polecam przy okazji posłuchać The Cranberries - Zombie. :D Mam ostatnio ostrą fazę na tę piosenkę. ;P
Edit: Skoro Joko to nie przeszkadza to mani idzie też do jej akcji. :D


Problemem u mnie jest na pewno wąska płytka i obecnie dosyć krótkie paznokcie - ale pokazuję, że nawet na mniejszych paznokciach (nie są mini-mini, ale do dużych ładnych płytek kobiecych też nie należą) też można coś wyczarować.
Przy okazji wypróbowuję moje nowe pędzelki do zdobień - te długie i cieniutkie i już wyrabiam sobie o nich opinię. ;) To zdecydowanie najcieńsze jakie do tej pory miałam i nawet precyzyjne, choć ręka wciąż potrafi zadrżeć. ;) Chirurgiem bym być nie mogła (zresztą tyle krwi....).

Link do obecnej akcji - wystarczy kliknąć w ten różowy obrazek. :)


Każdy paznokieć z innej parafii. ;) Taki misz-masz bo ja lubię mixy. :D


Mamy tu więc i zęby wampira, pajęczynkę - coś czego nie lubię we własnych włosach i na twarzy gdy przypadkiem w jakąś wejdę. Drzewko bez liści - tak bardzo strrrrasznie. I czacha! Muahaha... - miała być na czarnym tle, ale stwierdziłam, że na czerwonym wygląda bardziej przerażająco. ;)

I zbliżenie na każdy z nich. Na kciuku kotek...z nietoperkiem. :D ma krzywe oczy - a jakże by inaczej. Stwierdziłam że po prostu dziwnie mi się przygląda mrużąc jedno oko. ;) I jest na coś chory - miał wyjść straszny. xD
I trochę zdjęć z sesji na lustrze, a co  - bądźmy kreatywni. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz