Akcja Regeneracja - powiedz STOP suchym skórkom

Witajcie kochani!
Dziś post o którym myślałam już od tygodnia i w końcu udało mi się go zrealizować, a mowa o wspólnej akcji. :) Zdarzyło mi się kilka razy dołączyć do włosomaniaczej akcji więc wiem, że to całkiem fajny sposób na motywowanie się. :) Nie widziałam takiej akcji jak moja, ale jeśli się mylę, poprawcie mnie. ;)

W tej akcji chodzi o to aby zadbać o skórki wokół paznokci. Moje może nie są jakieś tragiczne, ale do ideału im daleko. ;) Wiem jednak, że jest spore grono osób, które borykają się z tym problemem i myślę, że może ich to zmotywować do tego aby zacząć dbać o skórki i paznokcie. W końcu dłonie to nasza wizytówka, tak jak twarz. I nie oszukujmy się, ładniejsze paznokcie mogą dodać nam pewności siebie, bo nie będziemy musieć ich wciąż chować. ;) Oczywiście niektórym to nie przeszkadza, ale ja lubię ładne i zadbane paznokcie. :)
Akcja skierowana jest do wszystkich - posiadających i nieposiadających bloga. Także dla mężczyzn, jeśli jakiś zechce skorzystać. ;)


Banerek tworzyłam sama, a zdjęcie jest z Internetu, nie jest to jednak jakaś konkretna dłoń, nawet nie mogłam znaleźć skąd dokładnie to zdjęcie pochodzi. ;)

Będzie mi miło, jeśli osoby posiadające bloga zechcą wstawić u siebie mój banerek - chodzi o to aby więcej osób się o niej dowiedziało i zechciało się przyłączyć. :)Tu zaś dla chętnych stworzyłam na szybko mały kalendarzyk do odhaczania dni. Możecie sobie go pobrać i wydrukować. :) Przyda się taki (lub zwykły jaki macie np. w pokoju) ponieważ przy podsumowaniu akcji zapytam o to przez ile dni udało wam się przymusić do smarowania skórek. ;)


I formularz zgłoszeniowy. Akcja trwa do końca września. Później stworzę kolejny formularz bym mogła zrobić porównanie i pokazać wam wykresy. :)
Fajnie byłoby wykonać zdjęcia przed i po, ponieważ wtedy sami zauważycie poprawę. :) Nie muszą być wykonane super aparatem, ale dobrze by było gdyby zdjęcie nie było rozmazane czy zbyt jasne/ciemne. ;)Czekam na wasze zgłoszenia. :) Przekazujcie informację dalej - udostępniajcie ją znajomym. 
RAZEM ZADBAJMY O NASZE SKÓRKI!

Komentarze

 1. Fajna inicjatywa ;) ja nie dołączę, ale pozostałym życzę wytrwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również akcja mi się podoba!
  Twój blog z resztą również :)) Zostaję na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na taka akcje zapraszam do mnie :D http://karolina7-zycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna akcja. Ja się nie przyłączę, bo problemu ze skórkami na szczęście nie mam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog obserwuję :) zapraszam do mnie http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz