Romantyczne kwiaty | Manicure hybrydowy | Zaful

Jakiś czas temu pokazywałam wam wishlistę z Zaful. Niedawno przyszła do mnie paczka (czekałam niecałe 3 tygodnie) - od razu uprzedzę, że ubrania są inne niż te z wishlisty. ;) Dziś pokażę romantyczną sukienkę i równie romantyczne zdobienie. Sukienka jaką wybrałam ma różowy ciemno pudrowy odcień plus delikatne wzory kwiatów z odcieniu mięty, bieli i brązu. Idealna na lato, ma doczepione rękawki, góra jest rozciągliwa a po obu bokach są rozcięcia (u mnie w domu mówimy na to rozpierdaki ;)). Sukienka sięga mi do połowy łydki. Wybrałam rozmiar M. 
Jest zwiewna i zakrywa co trzeba. Kolor idealnie pasuje do mojej jasnej karnacji. Do wyboru są jednak jeszcze 3 inne kolory, przy czym obecnie jest jeszcze tylko żółta. Sukienka jest na promocji i można znaleźć ją tu >> link - klik. W sumie wygląda tak jak za zdjęciach w sklepie, u mnie jedynie z powodu światła wyszła chłodniejsza.

Kwiaty na naklejkach wodnych nie są takie same, ale chciałam by wyszła mi podobna kolorystyka i chyba się udało. ;) Wyszło kwieciście, romantycznie i delikatnie. ^ ^


Wykorzystałam lakiery hybrydowe NeoNail: bazę, top oraz kolor Lotus Flower. naklejki pochodzą z Aliexpress i przyszły w jednym wielkim zestawie. :p


Kwiatowa sukienka z Zaful w połączeniu z tym zdobieniem to idealne połączenie. :) Podoba Ci się bardziej sukienka czy zdobienie? A może jedno i drugie? 

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz