Manicure inspirowany logo zespołu | BTS x ARMY | Neess, Randka w ciemno

Oooo jak dawno nic nie wstawiałam. W najbliższych dniach pojawią się jeszcze dwa zdobienia, a w sumie w folderach mam jeszcze dwa więc razem cztery. Tylko jej obrobić, dodać podpis i mieć czas na wstawienie. :p
Dziś tematem mojego zdobienia jest inspiracja logo zespołu/artysty.
Kto trochę się orientuje na pewno wie, że słucham tzw. k-popu (oczywiście nie tylko, ale chwilowo w sumie bardziej, w dodatku bardziej bym nazwała to teraz bts-popem). Ponieważ w piątek BTS (zespół o którym mowa) wydał swój nowy album zainspirowałam się (wcześniej) logo ich zespołu, ale również logo ich fandomu (ARMY). Bardzo proste zdobienie wymagające jedynie chwili cierpliwości. 

Swoją drogą długie mam tu już paznokcie. Właściwie były, bo wczoraj je skróciłam. Za mocno aż. :D Ale odrosną. ;)

Ponieważ obecnym kolorem albumu jest kolor bardzo ciemny (szaro-granatowy) jako tło wykorzystałam ciemno szary. Identyczność koloru niestety nie posiadam, więc użyłam po prostu nieco zbliżonego. Logo namalowałam białym paint żelem i w takiej formie występuje, ale nie tylko, bo jest również w pastelowym gradiencie lub czarnym na jasnym tle (widziałam też inne odcienie, ale te są tymi głównymi). Taka ciekawostka: jak połączy się pionowo logo BTS, a pod spodem da logo fandomu to wychodzi nam tarcza (niektórzy widzą też okno) (związana jest z tym cała historia, ogólnie zespół wnosi wiele różnych historii do swych albumów i swej pracy jako artystów, a teorii na temat ich teledysków są miliony).


Przechodząc do zdobienia - wykorzystałam lakier hybrydowy Neess, Randka w ciemno oraz paint gel Claresa, White. That's it. 
Ach bazą jest tu ogólnie Extremely Hard a na to ich nowa baza peel-off oraz ich top na wykończenie (Neess).
A czy Ty masz swój ulubiony zespół/artystę w obecnej chwili a może od dawna? Bo ja z BTS jestem już od września i jestem zakochana w ich muzyce oraz przekazie oraz tym co sobą reprezentują. :)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz