Świąteczno-noworoczne paznokcie z gwiazdką | Semilac [manicure hybrydowy]

Wesołych Świąt kochani! W sumie został jeszcze tylko jeden dzień no ale... :p Dzisiaj chcę pokazać paznokcie, które wykonałam sobie na święta pomiędzy sprzątaniem a pieczeniem ciast. Nie są typowo bożonarodzeniowe, w dodatku spokojnie można takie zmalować i na Sylwester i Nowy Rok, a także po prostu na karnawał. Jest błysk, jest proste zdobienie, są ozdoby - po prostu na bogato. :)


Ostatnio brakuje mi czasu na bardziej wymyślne zdobienia, więc wymyślam proste ale efektowne. :) Tym razem postawiłam na bardzo ciemny fiolet  z różowymi drobinkami, miedziane złoto z brokatem, złote alu flakes i złote holograficzne ozdoby wykończone ręcznymi malowankami. Podobną gwiazdkę robiłam w styczniu tego roku - klik klik klik - choć obecna jest nieco inna i nie chodzi tylko o kolor ozdób. ;)


Do zdobienia wykorzystałam dwa lakiery Semilac: 142 Royal Gold oraz 148 Night Euphoria. Gdyby w 148 zamiast różowych były niebieskie lub srebrne drobinki to lakier totalnie przypominałby rozgwieżdżoną noc. Ale różowe też są piękne. <3 Wystarczyły mi 2 warstwy przy obu lakierach. 
Do tego wykorzystałam złote romby, jeden "diamencik", złoty alu flakes Mttssii, biały i czarny żel paint od Claresa, a także srebrny i złoty Saviland.

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz