Jest holo? Jest impreza! Propozycja manicure na Sylwestra [manicure hybrydowy]

Efekt holograficzny jest super i nawet bez zdobień sam w sobie jest już wystarczający. Tym razem mam go na wszystkich paznokciach w dwóch kolorach: różowym i fioletowym. 


By wykonać efektowny manicure wcale nie trzeba mieć wielkich zdolności a jedynie trochę cierpliwości. Efekt holo najlepiej widać w pełnym słońcu lub przy sztucznym oświetleniu. Zdjęcia nie oddają jego piękna i żałuję, że nie zrobiłam krótkiego filmiku na którym było widać jak pięknie odbija światło. Trudno. :p


Jako bazy użyłam dwóch kolorów, ale ostatecznie mogłabym nałożyć na bezbarwną bazę i też by pięknie pokryły (pyłki) płytkę. 
Użyłam dwóch kolorów lakierów hybrydowych Elite99: 1417 i 1348 i różnicę między nimi najbardziej widać przy fioletowym pyłku (na serdecznym był czarny, a na małym ciemny fiolet).
Pyłki holograficzne z Born Pretty Store, różowy kupiony z zestawu na Aliexpress- klik klik klik. Fioletowy jest z różowymi drobinkami i pochodzi dokładnie stąd - klik.

Ogólnie to pyłki wtarte są w dyspersję koloru, ale dwa środkowe zostały nałożone nieco inaczej, a dokładnie na mokry top, utwardzone a potem nałożony został na to top. Myślałam, że będzie lepszy efekt 3D ale w sumie na żywo różnicy wielkiej nie widziałam. :pNaszyjnik - klik klik klik
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz