Thrill Seeker od ORLY [recenzja, swatche]

Zielone neony są zawsze genialne i zdecydowanie przykuwają wzrok. ;) Boskie latem ale i w okresie Halloween czy karnawału. ;)

Marka: ORLY
Seria: Adrenaline Rush
Numer i nazwa: 20849 THRILL SEEKER
Pojemność: 18 ml
Cena: 39 zł
Rodzaj / wykończenie: kremowy
Pędzelek: długi, cienki
Kolor: neonowa zielona limonka
Krycie: 2-3 cienkie warstwy


Lakier wpadł w moje ręce podczas ostatniej wycieczki do Warszawy. ;) Podobał mi się od jakiegoś czasu i choć mam podobny kolor to jednak się różnią i ten ma więcej żółtości (w zieleni) i ciepła w sobie niż tamten lakier. Pokazywałam go już w zdobieniu a teraz solo. 


Lakiery Orly nie należą do najtańszych ale pozbawione są najbardziej szkodliwych substancji i mają bardzo wygodne nakrętki - gumowe, które się nie wyślizgują a buteleczkę łatwo odkręcić i zakręcić. Poza tym dość często są różne promocje, więc warto wtedy polować na upatrzone kolory. ;)


THRILL SEEKER (pl. dreszcz emocji, poszukiwacz dreszczy) to szalony neonowy kolor zieleni w połączeniu z limonką. Idealne krycie uzyskałam po 3 cienkich warstwach i to bez białej bazy. Nawet bez bieli daje po oczach jak szalony. A nazwa trafna! Widzę go w towarzystwie halloweenowych zdobień. ;)


Czas schnięcia przyzwoity, konsystencja dość przyjemna, nie barwi skórek. Pędzelek mógłby być delikatnie szerszy ale niewiele bo nie wszystkie szerokie pasują do moich paznokci i ciężko wtedy z dokładnością. ;)

Na zdjęciach tylko lakier, bez topu.


Jest moc! Masz ten kolor? Znasz markę Orly? Wiesz, że ja uwielbiam neony a jak to jest u Ciebie? ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz