Crazy dots! | Neess, pachnąca magnolia | Polka dots manicure [manicure hybrydowy]

Moje zdjęcia powoli wchodzą na wyższy poziom. ;) Tysiące zdjęć, kombinowanie z układem rąk, kosmetyków, tłami, światłem i efekty coraz lepsze. ^ ^ Dzisiejszy wpis jest długi, zdjęć jest naprawdę sporo. ;) A drugie tyle wyrzuciłam. :p A co pokazuję? Bardzo proste elegancko-szalone zdobienie na lakierach hybrydowych oraz recenzja tegoż lakieru. Zapraszam!Jeszcze dwa lata temu nie pomyślałabym,, że tak polubię manicure hybrydowy. ;) Nadal maluję zwykłymi lakierami ale hybrydy jednak mają u mnie przewagę trwałości i wzmocnienia paznokci. Nie noszę ich jednak zbyt długo. Tydzień, maksymalnie dwa. Czasami naprawdę zdarzy się dłużej ale to już wyjątkowe sytuacje. Ponieważ używam frezarki do zdejmowania koloru to na ogół uzupełniam bazę i jadę dalej. ;) Wśród mojej powiększającej się kolekcji na razie mam bardzo mało neutralnych kolorów, ale dzisiejszy bohater totalnie skradł moje serce. <3


NEESS - 7511 PACHNĄCA MAGNOLIA

Pojemność: 8 ml
Cena: 29,99 zł

Lakier hybrydowy w kolorze bardzo jasnego pudrowego różu, przypomina trochę różową porcelanę. Nadaje dłoniom delikatności, subtelności i nadaje się o każdej porze roku, w każdym zawodzie (gdzie można malować paznokcie) i w każdym wieku. Bardzo uniwersalny kolor i niezwykle uroczy. 
Do pełnego krycia potrzebuje 3 cienkich warstw jak to przy takich delikatnych kolorach zwykle bywa. Nie miałam problemów z konsystencją lakieru - nie jest za rzadka ani za gęsta.

Buteleczka w przeciwieństwie do neonowej kolekcji jest już bardziej zwyczajna a kolor lakieru jest jedynie na zakrętce wraz z numerem lakieru. Dobre i to. ;)
Pędzelek nie za gruby ani za cienki, prosto ścięty - idealny. :)


Lakier niezwykle mi się podoba choć tylko solo pewnie nie mogłabym go nosić. ;) Zastanawiałam się co by fajnie z nim wyglądało - padło na kolorowe piegi, również marki Neess. Zdobienie nie wymaga żadnych umiejętności bo wystarczy nałożyć wykałaczką/kredką/sondą piegi na paznokcie w dowolnej konfiguracji. Trzeba jedynie pamiętać by nie potrącić pudełeczka bo inaczej piegi będą wszędzie (wiem, bo mi się przytrafiło :D). ;)CRAZY DOTS - 3590 - piegi w kolorach różu, fioletu i pomarańczy. Różowe są małe i duże, fioletowe są duże zaś pomarańczowe małe.

CRAZY DOTS - 3591 - piegi w kolorach fioletu (małe kółka), niebieskości (duże) i limonkowej zieleni (duże).

Piegi można nakładać na lakiery zwykłe, hybrydowe czy żele. Potrzebna jest jedynie mokra warstwa by się w niej zatopiły. W przypadku hybryd nakładam je na nieutwardzoną warstwę topu zaś w przypadku zwykłych na mokrą warstwę topu.W zdobieniu wykorzystałam dodatkowo bazę i top NeoNail.


Lubisz taką delikatność z odrobiną szaleństwa?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz