3 zimowe zdobienia z nowymi lakierami Delia Cosmetics i płytką BPX-L008

Dziś przychodzę z aż 3 zdobieniami w jednym poście. ;) Ale ponieważ zostały wykonane na lakierach z tej samej serii z wzorami z jednej płytki to połączyłam je razem. :) Zapraszam na prezentację. ;)


Marka Delia Cosmetics wypuszcza nową serię lakierów Trend Collection & Big Brush. W moje ręce wpadły 3 kolory ale o samych lakierach będzie osobny post. Dziś tylko 3 proste zdobienia wykonane na tych właśnie lakierach.
Oczywiście jak to w moim przypadku będzie tryliard zdjęć ale wierzcie mi że było ich więcej. ;)

We wszystkich zdobieniach została wykorzystana płytka ze sklepu Born Pretty Store: Celebration BPX-L008 a także galaktyczno-świąteczny stempel #36395, także z BPS. 
_________________________________________________________________________________

Delia, Trend Collection, TC13 & holograficzne śnieżynki i pingwinek

Oprócz wyżej wymiennej płytki i lakieru o numerze TC13 wykorzystałam holograficzny lakier do stemplowania Colour Alike & B. loves plates, BPL06 B. a Princess, top Sally Hansen, Diamond Flash.


Najpierw nałożyłam bazę/odżywkę, następnie lakier bazowy. Zabezpieczyłam skórki i ostemplowałam paznokcie wzorem śnieżynek pięknym srebrnym holosiem. <3 Na serdecznych wylądowały w tym samym kolorze pingwinki. ;) Na to top i zimowe zdobienie gotowe. :)


 _________________________________________________________________________________

Delia, TC04 & gwiezdna girlanda


Poza płytką, stemplem i lakierem Delia o numerze TC04 wykorzystałam złoty lakier do stemplowania Born Pretty, nr 1 (klik klik klik), top Seche Vite a także folię transferową z BPS (klik klik klik), która niestety po zastosowaniu topu "zmarniała", ale to wina topu (ponoć najlepsze są wodne topy, ale ja takiego nie posiadam bądź użycie hybryd)


Tutaj pomalowałam wszystkie paznokcie, następnie na serdeczne nałożyłam klej do folii i poczekałam aż wyschnie, odbiłam folię, na to stemple (na wszystkich pozostałych także) i top._________________________________________________________________________________

Delia, TC08 & biały sweterekW tym zdobieniu dodatkowo wykorzystałam biały lakier do stemplowania Essence i top Sally Hansen, No Chip, który jakby mi lekko przyżółkł, więc chyba już totalnie go wyrzucę (nie polecam, bo pęka).

Tutaj za dużo filozofii nie było: lakier bazowy i białe stempelki. :)


I wszystkie trzy razem. :)
Które najbardziej przypadło Wam do gustu?

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz