Płytki Harunouta: L002, L003 i L004, czyli Japonia i robotyka na paznokciach

by - niedziela, października 02, 2016

Jakiś czas temu dotarły do mnie 3 płytki z serii Harunouta od Born Pretty Store. Ponieważ już je nieco przetestowałam pora napisać o nich kilka słów.

Dwie z nich są w japońskim stylu, ostatnia związana bardziej z mechaniką i robotami. Każda ma standardowy wymiar kwadratowych płytek z BPS.


HARUNOUTA- L002

Na tej płytce znajdziemy wiele pojedynczych wzorów - od gałązki, kwiatki po laleczki kokeshi a nawet czajniczek czy charakterystyczny japoński papierowy wachlarzyk. Każdy wzór dobrze się odbija.
Cena: 5,99$ (w promocji poniżej 3 dolarów)
HARUNOUTA - L003
Następna płytka również oparta o kulturę Japonii. Tym razem możemy ujrzeć prawdopodobnie japońską gejszę ubraną w kimono o różnych wzorach. Tutaj już wzory są większe i można je nałożyć na całe paznokcie. 
Cena: 5,99$ (w promocji poniżej 3 dolarów)
Ostatnia z płytek jest już całkowicie inna, ale wciąż dobrej jakości. Mamy tutaj i różne mechanizmy, roboty i kilka innych wzorków. 
Cena: 5,99$ (w promocji poniżej 3 dolarów)Przykładowe stylizacje:Wszystkie płytki są bardzo ciekawe i dobrej jakości. Mają fajne wzory które można wykorzystać na różne sposoby i nie odbiegają od tych z podpisem BPS.
Macie którąś z tych płytek? Albo któryś inny numer?

You May Also Like

16 komentarze