Bo czerń ma być czarna a pędzelek wygodny | Sophin nr 2

by - środa, października 26, 2016

Czy Ty także szukać idealnego czarnego lakieru? O dobrym kryciu (gdzie wystarczy jedna lub góra dwie cienkie warstwy), z wygodnym pędzelkiem i w przystępnej cenie (w porównaniu do pojemności)? Wiele blogerek uwielbia czerń od Golden Rose - też ją lubię, ale...bardziej jako lakier do stemplowania gdy nie potrzebuję mega pigmentacji. Ich duże pędzelki są okay, ale przy kolorach. :p Przy czarnym mi nie psuje i źle mi się nim maluje, ale używałam i używam. Teraz jednak znalazłam...ideał?


Marka: Sophin Cosmetics
Seria: Vinyl
Numer i nazwa: 2
Pojemność: 12 ml
Cena: 26 zł
Rodzaj: kremowy gloss
Pędzelek: długi, prosty, dosyć cienki
Kolor: czarny
Dostępność: sklep.sophin-cosmetics.pl (klik klik klik)

Pędzelek jak zawsze wygodny i bardzo je lubię. Osoby o szerokich paznokciach mogą narzekać ale dla takich jak ja - jest idealny. :)


Skład Sophinów też zachęca do zakupu, gdyż nie mamy tutaj ani formaldehydu ani toluenu czy parabenów.


Stopień krycia? Do idealnej czerni potrzebujemy 1 troszkę grubszej albo 2 cienkich warstw - w zależności jak wolimy. Schnie dosyć szybko na wysoki połysk - tzw. gloss.


Dodatkowo nie stwarza problemów podczas zmywania. Niektóre czernią potrafią...nieźle nabrudzić i nieco zabarwić paznokcie oraz skórki - tutaj tego problemu absolutnie nie ma.


Dla mnie obecny ideał. <3 Czy kiedyś jakiś iny strąci go z piedestału ciężko powiedzieć - na razie to ideał. Niebawem jakieś zdobienie z nim. :)


A Ty masz swój czarny ideał?

You May Also Like

21 komentarze