Pomysły na prezenty: chrzciny

by - sobota, czerwca 25, 2016

Dziś nietypowo ponieważ wpis kompletnie niezwiązany z kosmetykami ani urodą. Tym wpisem zapoczątkuję serię wpisów o prezentach na różne okazje, a jak wiadomo często szukamy inspiracji w Internecie. 
Mimo, iż nie mam swoich dzieci mam już dwójkę chrześniaków i pamiętam, że miałam ogromny problem z prezentem. Jako, że mam sporo kuzynostwa to do kolejnych chrzcin pewnie nie będę musiała długo czekać. ;) I znów pojawi się problem prezentu: kupić coś czy dać pieniądze?


Jest kilka opcji: można wykonać coś samemu lub kupić stacjonarnie bądź w sklepach internetowych. Jeśli ktoś jest uzdolniony plastycznie może wykonać portret dziecka, można samemu wykonać jakąś zabawkę z drewna (jeśli ma się do tego zdolności) i wiele innych. Ale jeśli nie mamy żadnych zdolności bądź oprócz tego chcemy dać coś jeszcze? Coś co zostanie na długo?

Kiedyś bogatsi na chrzciny ofiarowywali srebrne łyżeczki czy srebrne smoczki.I tutaj znów mamy różne opcje. Czasami chrzciny rodzice wyprawiają w kilka tygodni po urodzeniu się dziecka, czasem po kilku miesiącach...albo nawet latach. Ja jednak skupię się na prezencie dla mniejszego dziecka. Co powiecie na prezent z grawerem? Jest to prezent, który zostanie dziecku na lata. Mój tata do tej pory ma bransoletkę ze swoim imieniem, którą dostał jeszcze jako dziecko.

 
złota bransoletka - link 


Jeśli jesteśmy już w temacie biżuterii to dziewczynkom można kupić naszyjniki z zawieszkami. Np. aniołka bądź ładny krzyżyk.
 
zawieszka aniołek - link | zawieszka krzyżyk - linkPopularne jest kupowanie odpowiednich albumów na zdjęcia - czy to na chrzciny, pierwsze urodziny, komunię. Sama mojemu bratankowi zakupiłam zabawny album na pierwszy rok jego życia.

album z misiem - link | album z aniołkami - link


Jedną ze stron gdzie można kupić "prezent na chrzciny" z grawerem jest Murrano. Oczywiście takich stron jest więcej a oprócz takich prezentów można kupić też inne. Popularne są ostatnio "koniki" na biegunach (mogą być też słonie, pieski i inne zwierzątka) czy nawet zabawki edukacyjne.


Dużo zależy od tego ile możemy/chcemy wydać na prezent. Komuś z Was zbliżają się jakieś chrzciny w rodzinie/wśród przyjaciół? Co sądzicie o prezentach z grawerem?


___________________________________
Wpis sponsorowany zgodny z etyką blogvertisingu.

You May Also Like

9 komentarze