Kopertówki od DressLink: cekiny i róże

Dziś napiszę krótko o trzech torebkach-kopertówkach, które równie dobrze możemy używać jako piękne kosmetyczki. ;) Niestety z uwagi na to że późno byłam w tym tygodniu w domu nie udało mi się zrobić z nimi stylizacji, ale kiedyś na pewno coś wrzucę. :)


Kopertówki możecie kupić na stronie DressLink. Do mnie przyszły trzy: dwie cekinowe i jedna materiałowa. 

Pierwsza z nich to większa kopertówka z rączką: wykonana jest z czarnego siatkowego materiału do którego doszyto czarne materiałowe róże. Pasek na rękę wykonano z czegoś podobnego do skóry, zamki są "pozłacane". 


Torebka jest dosyć sztywna i wygodna. Jest szeroka na ok. 28,5 cm, a wysoka na ok. 21 cm. Środek również jest czarny, jedynie tam gdzie jest środkowa kieszonka to wnętrze jest jaśniejsze - materiał w kolorze szarego beżu z brązowym nadrukiem różnych gwiazdek.

Bardzo ładna, elegancka. Będzie pięknie prezentowała się z elegancką sukienką. Jest dosyć pojemna więc na imprezy typu wesela będzie świetnie się prezentować. :)


Do kupienia TUTAJ.Druga torebka, a właściwie dwie, ale tego samego wzoru, tylko o innych kolorach, jest już trochę mniejsza. 


Ich wymiary to: długość 15 cm, szerokość 24 cm. Obie mają złocone zamki błyskawiczne. Brak rączek. Typowe torebki do ręki bądź kosmetyczki.


Wybrałam dwie: czarną i jasno różową. I obie prezentują się zachwycająco. Co prawda cekiny potrafią być denerwujące (lubią odpadać, zahaczać), ale czyż nie wyglądają obłędnie? Do skromnej stylizacji będą idealną ozdobą dającą pazura.


W środku materiał ma wzór panterki, jest również dodatkowa kieszonka. Te kopertówki na pewno wykorzystam nie razi i nie dwa do zdjęć kosmetyków, ponieważ będą wyglądać genialnie jako dodatek do prostego tła. Ale możliwe że i wezmę je kiedyś na jakieś wyjście.


Cekinowe torebki dostępne są TUTAJ. Kolorów jest wiele.
Jak Wam się podobają? 
Będzie mi miło jeśli poklikacie w linki. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz