Krótko o kremie BB od eyeNlip | BeautyNetKorea

 Dziś bardzo krótko o próbce kremu BB marki eyeNlip z BeautyNetKorea


Próbka przywędrowała do mnie wraz z resztą kosmetyków. I w sumie nie jest to jednorazowa próbka. Już dawno została wykończona, ale zauważyłam, że nic o niej nie napisałam.


eyeNlip Beauty
Magic Fitting BB Cream 

Trafiła mi się wersja Dark (#27) co jak niektórzy mogą wiedzieć pasuje do mnie jak kilof baletnicy. Jestem bardzo blada i jedyne co mi się potrafi opalić to ramiona, dekolt i ręce oraz tył szyi, ale ogólnie jestem bladzioszek. 
Próbki było aż 20g czyli całkiem sporo jak na próbkę. Pozwala taka próbka na serio dobre wypróbowanie produktu.


Jak pierwszy raz się nim pomalowałam (wiedząc, że będę wyglądać komicznie) to zbyt długo nie dałam rady tego nosić, nawet w domu. Zbyt się odcinała moja twarz od reszty ciała haha. Później mocno rozjaśniłam pudrowymi bazami, ale to nadal nie był kolor dla mnie. Zdjęć na twarzy niestety nie posiadam, gdzieś mi je wcięło choć przeszukałam dwa dyski.


Jeśli chodzi o sam krem to jest okay, ale nie d końca sprawdził się na mojej mieszanej cerze i problemie z dużymi porami. Musiałabym się sporo nabawić by wyglądał lepiej. U mnie niestety nie wypał, ale każda skóra jest inna i np. mojej mamie się sprawdził (cera sucha), ale nie było go na tyle dużo by mogła go długo używać. 


Konsystencja dość gęsta, porównałabym ją do Revlona Colorstay i chyba też dlatego nie do końca się u mnie sprawdził bo w pewnym momencie moja cera zaczęła odrzucać Colorstay. 

Trochę jednak się spóźniłam z recenzją (mocno 😅), ponieważ produktu nie widzę już na stronie.Komentarze

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz