Żele Widow Gel od Elisium [recenzja]

Żele Widow Gel mam już u siebie jakiś czas, pokazywałam już zdobienie z ich użyciem a nawet krótki filmik jak używam czarnego na moim Instagramie. Czym są, do czego służą?
CO TO JEST WIDOW GEL?

Widow Gel to seria 4 żeli marki Elisium do wykonywania zdobień. Nie są to jednak takie zwykłe żele, ich konsystencja jest bardziej elastyczna i ciągnąca się więc wykonanie nimi prostych linii czy wzoru pajęczyny jest dużo prostsze. A może po prostu chcesz wykonać tzw. esy floresy które nie muszą niczego przypominać? Ależ jak najbardziej tak! 

Poniżej moje przykładowe esy floresy. ;)

Linie mogą być cienkie, ale mogą być też grube. Utwardzane 30 sekund w lampie UV&LED


JAK NAKŁADAĆ?

Po pierwsze trzeba wykonać manicure hybrydowy bądź żelowy, wedle uznania. Baza, kolor, przemyć warstwę dyspersyjną (lepką warstwę hybrydy/żelu). 

Następnie zanurzyć sondę lub cienki patyczek w żelu i ciągnąć go aż na paznokieć i wtedy tworzyć swoje własne kombinacje. A jest ich mnóstwo. I trzeba próbować, próbować i próbować. Nasza wizja w głowie nie zawsze wyjdzie od razu na paznokciu. Czasem wyjdzie nam coś ciekawego, a czasem zmywamy bo nie jesteśmy zadowoleni, ale mimo to zabawa z tymi żelami jest przednia. 

Odrobina cierpliwości i nawet osoba bez specjalnych zdolności sobie z nimi poradzi. :)


POJEMNOŚĆ + CENA

W pojemniczku znajduje się 5 ml produktu, to wcale nie jest tak mało zważając na jego konsystencję i to jak go używamy.

Do wyboru są 4 kolory: czarny, biały, złoty, srebrny.

Cena: 29,99 zł na https://www.elisium-nails.com
instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz