Moje paznokcie na koncert BTS w Londynie !

Jestem coraz bardziej podekscytowana. Powinnam niedługo iść spać bo wstaję już za kilka godzin by pojechać na lotnisko i polecieć do Londynu na koncert zespołu który skradł moje serce. Z tej okazji przygotowałam tematyczne paznokcie!Jeśli wśród osób które czytają mojego bloga są osoby które słuchają muzyki zespołu BTS ten wie że ich logo przypomina otwierające się okno. Niektórzy mówią że przypomina też skrzydła motyla. ;) Fani zespołu o nazwie A.R.M.Y. posiadają zaś logo które jest zamykającym się oknem - oba loga łączą się ze sobą. Tak się przyjęło że kolorem który jest kojarzony z zespołem jest fiolet, natomiast ich najnowszy album ma różowe okładki a jedną z okazji koncertowych jest Różowy Wembley dlatego właśnie w takich kolorach wykonałam manicure. Serduszka też nie pojawiły się na paznokciach przypadkiem. :)Przy zdobieniu wykorzystałam kilka różnych lakierów hybrydowych, żele do zdobień oraz pyłek. 


Manicure inspirowany zespołem wykonywałam już 2 razy, a właściwie 3 razy. Szare z logiem KLIK, malowane serduszka z okładek KLIK oraz malowane postacie we współpracy z zespołem KLIK.


Napis SPEAK YOURSELF to nazwa trasy, dokładnie nazywa się ona LOVE YOURSELF SPEAK YOURSELF i samo to określenie ma dla nas fanów duże znaczenie, ponieważ zespół przemawiał na United Nations (ONZ) i był głosem młodego (ale nie tylko) pokolenia. Sama przemowa była prosta ale niosła ze sobą bardzo cenne znaczenie.


Postaram się wrzucać zdjęcia i stories na Instagrama z wyjazdu także możecie mnie tam szukać. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz