Łódzka Rajtuza

Zwykle nie pokazuję tu nic poza kosmetykami i paznokciami ale jak trafi mi się ciekawy gadżet czy ciuch to owszem lubię go pokazać. Gdy Łódzka Rajtuza do mnie napisała popatrzyłam na ich rajstopy i oczy mi się zaświeciły. One są piękne. <3 A i cena nie jest wywindowana w kosmos. ;)


Pokażę dwie różne pary; jedne fabryczne, drugie z uroczymi wzorami kaktusów. :)


Rajstopy Fabryczne są rajstopami cienkimi i są tylko w kolorze czarnym w trzech rozmiarach do wyboru. Swoją drogą mogę od razu napisać, że warto brać rozmiar trochę większy bo są idealnie dopasowane.


Rajstopy te mają wzór kominów fabrycznych, czyli symbolu Łodzi. Wyglądają cute. :)


Jeśli chodzi o wykonanie to nie mam się do czego doczepić. Tam gdzie są palce (nie mam pojęcia jak się ta część rajstopy nazywa, mimo iż przez pewien czas pracowałam na produkcji rajstop :D) jest cienka, więc warto zadbać o paznokcie by nie zrobiły od razu dziury. ;)Poza tym wzorem jest jeszcze kilka innych, które pasują do Łodzi (spodobały mi się bardzo Miastowe), ale nie tylko. Znajdziecie tam również Rowerowe, Stołeczne czy Śląskie. ;) Ponadto wiele innych z naprawdę ciekawym wzornictwem. Aż ciężko wybrać bo prawie wszystkie mi się podobają. :DRajstopy Cacti także są cienkie i czarne, choć do wyboru są jeszcze takie beżowe i występują już w czterech rozmiarach. Jeśli i Tobie się spodobały to radzę obserwować mój Instagram. ;)

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz