Niebieski lakier do stemplowania Beauty BigBang i zielono-niebieskie paznokcie

Dziś przychodzę z krótką recenzją lakieru do stemplowania (już myślałam, że go wyrzuciłam do kosza, bo nie mogłam go znaleźć -.-) i zdjęciami prostego zdobienia z jego użyciem. Lakier przywędrował do mnie od Beauty BigBang w ramach współpracy. Wybrałam sobie kolor niebieski z shimmerem, bo akurat takiego nie posiadałam. ;)


Buteleczka wygląda prosto i ładnie, okrągłe nakrętki są wygodne, a płaska góra pozwoli nam nakleić naklejkę z kolorem jeśli robimy takie rzeczy i mamy dużo tego typu lakierów.
Pędzelek jest szeroki i zaokrąglony, więc wygodnie maluje się nim po wzorach na płytkach. 
Pojemność: 9 ml
Cena: 5,99 $ / 20,24 zł (obecnie 2,99 $ / 10,10 zł)


Śliczny kolor, najlepiej widać go na bieli i jasnych kolorach, choć na czarnym też jest widoczny przez to, że ma shimmer (niestety zniknęło mi zdjęcie, jak zrobię nowe, dorzucę), z tym, że ma wtedy taki mroczny look. ;)


Bardzo dobrze się odbija i stempluje, poniżej kilka odbitych wzorów z dwóch różnych płytek, na paznokciach jest jeszcze z innej płytki.

Na promocji nie wychodzi drogo, a ładnie stempluje, ma ładny kolor i jest go dużo. :)

Jeśli użyjecie kodu: LYLL10 otrzymacie 10% zniżki (wysyłka darmowa).Ze zdobienia nie jestem do końca zadowolona, bo w niektórych miejscach wzór delikatnie się rozmył (podejrzewam, że to wina stempla i chyba za mocno próbowałam docisnąć).

Bazą jest Neess, Wyzwolona pistacja - idealny wiosenny kolor. :) wzór pochodzi z płytki B. loves plates, beauty is simplicity.


instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz