Rozważna czy romantyczna? │Projekt u Pauliny Zakochanej w Kolorkach

by - sobota, listopada 22, 2014

Witajcie w sobotni wieczór! :) U was też dziś było tak szaro i baaaaardzo listopadowo? Mani, które dziś pokazuję zrobiłam...dziś. ;) Malowałam wczoraj metodą, którą wykorzystałam przy poprzednim tygodniu jednak nie wyszło mi i dziś malowałam na paznokciach coś nowego. Nie do końca jest to, to co chciałam, ale nie jest też najgorzej.


Długo zastanawiałam się co namalować. Paulina podała takie przykłady jak świece, pióra, coś związanego z randką i romantycznością. Gdzie tu jednak ta rozważna część?
Sam tytuł tygodnia: Rozważna i romantyczna od razu skojarzył mi się z książką Jane Austen, którą czytałam dawno temu. Zresztą czy jest ktoś kto choćby nie słyszał samego tytułu?


I tak sobie myślałam co kojarzy mi się z rozważną i romantyczną.
Aż dziś stwierdziłam, że romantyczna dziewczyna marzy o zachodach słońca, Paryżu, miłości. Natomiast rozważna dosyć często zajmuje się nauką (to było pierwsze skojarzenie), dlatego też moje mani na prawej dłoni związane jest właśnie ze szkołą. Widzicie to coś zamazanego na palcu środkowym? To paperprint manicure od Essence (literki). -.- Niestety nie jestem zadowolona, ponieważ najpierw średnio odbijało się to coś na paznokciach a później jeszcze zrobiły się smugi (po niemal godzinie od nałożenia na paznokcie nałożyłam dopiero top...). Chyba wolę swoją drukowaną na drukarce wersję...


Ach tak, malowałam te "wzorki" szkolne lewą ręką. ;)
Czas więc na romantyczną. :)


Gdyby ktoś nie był pewny - to siedząca dziewczyna na tle zachodzące słońca. Marzycielka, oczywiście. :D
Moment przed pocałunkiem. ;) 
Taaak, to jest wieża Eiffla. ;)


Próba stemplowania. Następnym razem będzie lepiej. A ty? Jesteś rozważna czy romantyczna?

Bo ja zdecydowanie romantyczna. :3


You May Also Like

10 komentarze