Neonowy zawrót głowy, czyli paletka cieni NEON od Mystik Warsaw

Ostatnio bardziej skupiłam się na Instagramie niż blogu, ale postaram się nadrobić tutaj to co miałam opublikować, a później być bardziej regularna.

Zatem dziś wpis o paletce Mystik Warsaw w wersji Neon.

Jeśli, tak jak ja, kochasz mocne akcenty na oczach w makijażu to na pewno zainteresuje cię paleta matowych cieni od Mystik Warsaw w wersji Neon (do kupienia w Kontigo, ich marka własna).


Paleta jest wykonana z porządnego czarnego plastiku a w środku poza cieniami mamy też duże fajne lusterko.W paletce znajdziemy 8 cieni matowych (całkiem sporej wielkości): żółty, jasno zielony, pomarańczowy, mocny różowy, fioletowy (ma drobne drobinki, ale jest to matowy cień), turkusowy a może seledynowy zielony, niebieski i czerwony (rzadko widzę taki kolor w paletkach).


Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, ale i można budować nimi makijaż. Jestem pozytywnie zaskoczona ich pigmentacją i fajnym blendowaniem. Oczywiście trochę się osypują ale jeśli nie nałożymy od razu za dużo cienia to uda się i bez osypywania.


Cienie są świetne do kolorowych akcentów, ale również do bardzo kolorowych makijaży. Cena również zachęcająca (bez promocji jest to ok. 80 zł, w promocji obecnie widzę, że nadal jest za 56 zł). 

Stworzyłam nią wiele kolorowych makijaży lub akcentów kolorystycznych w makijażu.


Cieni można użyć też jako kolorowych eyelinerów jeśli połączymy je z np. płynem Duraline z Inglota.
Kochasz kolorowe makijaże czy wręcz przeciwnie, wolisz bezpieczniejsze barwy?Komentarze

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz