Paletka cieni I heart Revolution, Tasty Avocado | swatche | recenzja

Dziś na tapecie paletka cieni, a mianowicie Tasty Avocado od I heart Revolution. W sklepach Internetowych dostępna za ok. 30 zł.


W pierwszej chwili myślałam że to gruszka haha ale myślę sobie, nie no gruszka nie ma takiej pestki wielkiej. Nie przepadam za smakiem awokado dlatego go nie kupuję, także pomyłka mogła mi się przydarzyć. 😂


Paletka ma piękne opakowanie, cała góra jest z takiej jakby gumy, która jest 3D. W środku mamy duże lusterko, które można rozłożyć niemal na płasko. 


Samych cieni jest aż 18 i te kolory kojarzą mi się trochę z początkiem jesieni. Jeszcze jest zielono, ale powoli zaczyna robić się bardziej brązowo (tak wiem, jesień to też czerwień, pomarańcz i żółty) i złocisto. 

8 cieni jest matowych, w tym mamy tutaj ładny nudziaczek (Creamy), który idealnie nadaje się na całą powiekę i do blendowania kolorów. Prawie wszystkie cienie (17) ma cudowną kremową formułę, nakładają się i blendują wspaniale. Tylko jeden z nich (Hass), najciemniejsza zieleń jest bardziej hm tępa, ale da się nim pracować tylko trzeba uważać by nie zrobić plamy. 

10 metalicznych cieni jest pięknych, każdy jeden, choć moje serce najbardziej skradły California (ciepłe jasno brązowe złotko), Pear (wygląda jak stare złoto), Bite (chłodny niebieski z odrobiną zieleńkości) oraz Green Gold. Z matów najbardziej przypadły mi do gustu Lime (jasna zieleń limonki), Creamy, Seed (piękny ciepły brązik) i Guacamole (taka średnia zieleń). 


Choć wszystkie są bardzo ładne tak naprawdę i można nimi wykonać i bardzo delikatny makijaż, ale i mocniejszy z błyskami.

Paletkę można by określić mianem paletki w kolorach ziemi. 

Swatche cieni poniżej. Prezentują się naprawdę ciekawie a to jak mięciutko sumą po powiekach i to jak pięknie się blendują aaaach. I cena też przystępna w tej chwili. Z tego co widzę to marka już sama nie tworzy tylko dołączyła zupełnie do Makeup Revolution.


Szczerze to w sklepach widziałam tylko tę wersję, aż kupiłam, ale była tego cała seria i tak sobie myślę czy by nie zobaczyć czy poza awokado nie ma jeszcze innej na allegro czy w innym sklepie. Bo to jak one ładnie wyglądają na powiece to coś co kocham w cieniach najbardziej. Mieliście może okazję używać paletek z tej serii? Jak wasze wrażenia?


Komentarze

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz