Unboxing: Mediheal BTS Edition | maski w płachcie

Witajcie. Przychodzę do Was z unboxingiem paczki od marki Mediheal która wczorajszego dnia do mnie dotarła. Sam unboxing znajduje się na moim kanale na YouTube, ale tutaj również napiszę parę słów.


Niektórzy mogą już wiedzieć, że jestem fanem zespołu BTS z Korei Południowej. Na blogu mam kilka wpisów z nimi związanych.

Box, który otrzymałam zawiera zestaw maseczek w płachcie. Są to maski Teatree Care Solution Essential Mask Ex.


Maski te różnią się od pozostałych tym, że są one wyprodukowane w ramach współpracy z zespołem. BTS są ambasadorami Mediheal, co oznacza że są twarzą marki i reklamują ich produkty. Ten zestaw nie jest jedynym który powstał głównie ze względu na ich współpracę, niestety obecnie jedynym dostępnym w Polsce.
W pudełku znajdziemy 8 masek i prezent, którym jest plastikowe etui. Siedem masek pokazuje nadruk poszczególnych członków, ósma ma nadruk z całą grupą. 

Koszt takiego zestawu to 59,99 zł. Można również kupić maski osobno, wówczas koszt jednej to 9,99 zł. Dostępne są w Drogeriach HEBE.


Jednak to nie wszystko. W dniach 28-30 stycznia bieżącego roku można odebrać w Drogeriach HEBE jedną z owych masek za darmo. Marka prosi jednak o udostępnienia zdjęcia z maską na twarzy na social mediach (instagram, facebook, twitter, tiktok etc.) i oznaczenie zdjęcia hashtagiem #MASECZKOWAREWOLUCJABTS

To co? Przyłączycie się do akcji? 😊Komentarze

instagram @iliz_beauty

Copyright © iliz